Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

He işte bu da öyle ultrason bitiyor hop 12. Haftada tekrar gel. Doğru düzgün yüzüme bile bakmıyor ben bişiler soruyorum habire
Benim doktora da geçen kalp atışı 172 den 165 e düşmüş normal mi dedim. Seni kırmak istemem ama çok yoğunum saçma sorular sorma dedi bana sonra kıyamadı bi daha dinletti. Adam Prof olunca bişe de diyemiyoruz bebeğim önce rabbime sonra ona emanet

Olmuş olmuş he artık karnımızda da olsa bebemiz varrr

Ayy çekmemiş vallah öyle bir banyo yaparken kaynar resmennn
Kaçıncı doğumuydu kuzeninin? Ablam 3.doğumunu çok rahat yaptı mesela. Hatta kayınvalidesi 6.doğumunu yapmak için hastaneye gittiğinde hastane girişinde çocuğun başı gelmeye başlamış ve doğumhaneye girdiğinde doğmuş. Ama sancıyı evde çekip öyle gdiyor tecrübeli anneler. Kuzeninin de illa ki sancısı olmuştur.

Kızlar akşamları özellikle 5-6 aylık hamile gibiyim hatta biraz daha zorlasam yarına doğum yapacağım. Bu şişkinlik tek bende yok dimi ah iç karnı dar olanların makus talihi
Sabah bunu düşündüm ben de karnımı görünce. Sabah 3 aylık beybitom, akşam 6 aylık oluyor, hatta öğleden sonra. Hiç mi iç karnım yokmuş, anlamadım ki.

evet evet rahatsız edici bir kazınma böyle bulantı gibi de değişik illa bişi yemem lazım bastırmak için
2. doğumuydu canım bi de bebiş 2 bucuk kiloydu

Yeşil elbiseli güncel foto mu
Evet canım güncel 9 aylıklarla yarışa girerim

Evet benimde aynı sanki çok uzun süre aç kalmışım gibi açlıktan nefesim kokuyormuş gibi değişik bir hallere giriyorum resmen

Bu haftaya kadar çook fazla gaz şişkinlik sorunum vardı kocaman oluyordu karnım. 2 gündür hayret yok, ben de şaşkınım :)

Vajinal doğumda çocuk da doğmak için bir güç uyguluyor,doğum kanalında ilerliyor. Kilolu çocuk daha güçlü olur, kilosu düşük çocuk bu gücü zor gösterir demişlerdi bana.
aa evet çok mantıklı açıklama. Demek ki bu dünden hevesliymiş hemencik çıkmış :)

Agzimin tadinda sorun yok ama diger tum soylediklerinz bendede mevcut. Aciktigim an bseler atmazsam agzima kesin bayilcam diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…