Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sabah bunu düşündüm ben de karnımı görünce. Sabah 3 aylık beybitom, akşam 6 aylık oluyor, hatta öğleden sonra. Hiç mi iç karnım yokmuş, anlamadım ki. 😅
Öyle gerçekten bazıları 20. Haftaya geliyor dümdüz. Mis gibi iç karınları geniş. Ben su içsem 3 aylık insanım zaten. Akşama 6 aylık. Akşam eşimle gülmekten bir hal olduk bu işte bir yanlışlık var diye 😂😂

Eki Görüntüle 3465820
Benim şu anda böyle 4 cm genişlemiş belim.🤣 (Şortumu çok seviyorum bana göre baya renkli ama aşırı rahat hahahah) 🤣🤣
Aşkım senin göbek benimkinin yanında şuan 0 aylık😂😂😂 oğluma hamileyken göbek öne sivri gidiyordu zaten hemen çıkmıştı 3 aylıkken. Bunda daha da çabuk çıktı akşam bildiğin desem ki 6 ay bitmek üzere desem insanlar inanır oturmam için yer verirler falan😂😂😂😂😂

Benim de öyle canım Kilolu da değilim ama karnım baya önden gidiyor Biraz ilaçlardan biraz vücut tipi etkili oluyor sanırım Sonunda nasıl bir tip olucam çok merak ediyorum 😄
Ya ben tüp bebek tedavisi gördüm. Dünyanın ilacını iğnesini hormonunu kullandım bu süreçte. Belki bu dahi etkiliyordur. Tüp bebek öncesi zaten 3-4 yıllık spor hayatım vardı ağırlık antrenmanı vs yapıyordum kaslarım vardı şimdi eser yok😂😂😂😂 aldığım kilo da sadece 1 kilo. Dediğim gibi hem iç karın dar olması, hem tedavi ilaçlarının beni etkilediğini düşünüyorum. Yeter ki sağlıklı olsunlar hallederiz sonrasında yine🤲🏻

🤣 öyle sanırım bacaklarım cırpı gibi incecik bileklerim de ince ama şu şişkinliği bilemiyorum ama bu yıl göbekte yaptım ben göbeğimde vardı ikisi birleşince kombo oldu sanırım dikkat etmeye çalışıyorum 2 aydır 1,5 kilo almışım inşallah fazla almayız su bende de öyle ve içemiyorum da fazla midem hemen doluyor içtikten sonra zaman geçerse sanki hala su var gibi rahatsız ediyor beni 🤦🏻‍♀️ Amin inşallah sağlıklı olsunlar 🙏🏻🥰
Burda bahsettim ben 3-4 yıldır ağırlık antrenmanı yapan insandım kaslarım vardı şimdi eser yok😂😂 tüp bebek tedavisi gördüm dünyanın iğnesini ilacını kullandım beni onların da etkilediğini düşünüyorum. İç karnım da dar zaten birleşince böyle oldu.2 ayda 700-900 gram gibi bir şey aldım aslında.

Aşkım senin göbek benimkinin yanında şuan 0 aylık😂😂😂 oğluma hamileyken göbek öne sivri gidiyordu zaten hemen çıkmıştı 3 aylıkken. Bunda daha da çabuk çıktı akşam bildiğin desem ki 6 ay bitmek üzere desem insanlar inanır oturmam için yer verirler falan😂😂😂😂😂
yaa bana kimse yer vermiyor dsfnsf ya bi de dışardan belli olmuyor ya karşıdan böyle hapır sapır gelen insanları görünce karnımı tutuyorum iç güdüsel olarak, çarpmasınlar diyee
Kızlarr doktordan geldim şimdi. Çok şükür her şey yolunda. Bebişlerimden birinin kalbi 135, diğeri 150 olarak atıyormuş. Doktor ikisi de normal dedi. Bu haftadan sonra bulantıların artabilir çok rahatsız ederse serum takarız,ilaç başlarız dedi🙏🏻
oh gözünaydınn canımm demek ki biri kız biri erkek :KK8:

Kızlar akşamları özellikle 5-6 aylık hamile gibiyim hatta biraz daha zorlasam yarına doğum yapacağım. Bu şişkinlik tek bende yok dimi ah iç karnı dar olanların makus talihi 🥲
Maalesef benim de öyle canım. Sindirim sistemimin çalışmadığını hissediyorum sanki o kadar sert ve büyük bir göbeğim çıkıyor ki😀11. Haftadayım bu haftadan bebiş belli olmaz herhalde

Minik bir topuklu giyebilirsin bence kibar şık bir ayakkabı ❤️
Ekran görüntüsü 2024-08-15 114046.jpg
bu nasıl sence?

siyah tek omuz dizaltıı almayı planlıyorum. Ya da straplez siyah olcak ikisinden biri
Ay ikiside gözümde güzel canlandı. Olur ya bence ikisine de bu tarz bir ayakkabı. Bence elbisenin kumaşını bilmiyorum ama bu tarz taşlı ayakkabı altına ağır durabilir elbisenin ya hafif topuklu sade taşlı bir şey olabilir bu çok parlak gibi geldi

Ay ikiside gözümde güzel canlandı. Olur ya bence ikisine de bu tarz bir ayakkabı. Bence elbisenin kumaşını bilmiyorum ama bu tarz taşlı ayakkabı altına ağır durabilir elbisenin ya hafif topuklu sade taşlı bir şey olabilir bu çok parlak gibi geldi
bulamadım işte ya :KK43: bulursanız üstüme atın. Kuzenim de bu kaymaz mı babet giysen falan dedi o da çok günlük olur ya. Eskiden ne topuklar giyerdim bu fasülye hayatımı değiiştirdii

X