Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de öyleydi gerçekten kabız gibi😂tuvaletim vardı sadece sancıdan önce ıkınma geldiği için öyle oldu diye tahmin ediyorum ☺️
Olabilir valla benimki iyiydi yine ama doğumun çok kolayı olmaz herhalde bi tık zorladı 🥴😭🤣 bakalım sıradaki bebeler de ne yaşıycaz 🤲🏻😇

Olabilir valla benimki iyiydi yine ama doğumun çok kolayı olmaz herhalde bi tık zorladı 🥴😭🤣 bakalım sıradaki bebeler de ne yaşıycaz 🤲🏻😇
Allah herkese kolay doğumlar nasip etsin 🤲🏻
Hatta benimki gibi de nasib edebilir
Hiç anlatılanlar gibi olmadı
Tabi doğumun dediğin gibi kolayı olmaz
Derece yaparsak en iyisi diyelim😄

Neden söylemiyorlarsa artık yaa. Güzel güzel iza etse güzel olcak yani. Bu doktorum da öyle hiç bişeyi anlatmaz değiştiricem o yüzden
Evt bazi doktorlar bir tuhaf gercekten. Bundan onceki gebeligimde farkli bi dr a gidiyordum. Oda ozeldeydi ama şipşak muayene edip gonderiyordu. Ulturasondan kaldirip ayakustu bikac kelime edip yolluyordu. Insan karşisina oturtur izah eder. Bu sefer cok sukur iyi bi dr a denk geldim. Doktor önemli..

Kızlar akşamları özellikle 5-6 aylık hamile gibiyim hatta biraz daha zorlasam yarına doğum yapacağım. Bu şişkinlik tek bende yok dimi ah iç karnı dar olanların makus talihi 🥲
Yemin ediyorum hamile çekimlerinden farkım yok bu ne şişkinlik göbeğimde var ama 1.66 boy 61 kiloyum ya sonum ne olur acaba umarım yürüyebilirim ilerleyen zamanlarda 🤣

Eklentiler

• IMG_8348.jpeg
    IMG_8348.jpeg
    232,2 KB · Görüntüleme: 87
Yemin ediyorum hamile çekimlerinden farkım yok bu ne şişkinlik göbeğimde var ama 1.66 boy 61 kiloyum ya sonum ne olur acaba umarım yürüyebilirim ilerleyen zamanlarda 🤣
Demek ki yalnız değilim bence bizim iç karın dar benim ilk gebeliğimde de karnım hemen çıkmıştı. Çok da yemiyorum dikkat ediyorum ama müthiş şiş. 3-4 litreye yakın su içiyorum ay sağlıklı olsunlar da ne yapalım hallederiz diyorum 😅

Demek ki yalnız değilim bence bizim iç karın dar benim ilk gebeliğimde de karnım hemen çıkmıştı. Çok da yemiyorum dikkat ediyorum ama müthiş şiş. 3-4 litreye yakın su içiyorum ay sağlıklı olsunlar da ne yapalım hallederiz diyorum 😅
🤣 öyle sanırım bacaklarım cırpı gibi incecik bileklerim de ince ama şu şişkinliği bilemiyorum ama bu yıl göbekte yaptım ben göbeğimde vardı ikisi birleşince kombo oldu sanırım dikkat etmeye çalışıyorum 2 aydır 1,5 kilo almışım inşallah fazla almayız su bende de öyle ve içemiyorum da fazla midem hemen doluyor içtikten sonra zaman geçerse sanki hala su var gibi rahatsız ediyor beni 🤦🏻‍♀️ Amin inşallah sağlıklı olsunlar 🙏🏻🥰

Kızlar akşamları özellikle 5-6 aylık hamile gibiyim hatta biraz daha zorlasam yarına doğum yapacağım. Bu şişkinlik tek bende yok dimi ah iç karnı dar olanların makus talihi 🥲
Benim de öyle canım Kilolu da değilim ama karnım baya önden gidiyor Biraz ilaçlardan biraz vücut tipi etkili oluyor sanırım Sonunda nasıl bir tip olucam çok merak ediyorum 😄

İlk olunca ne sancı biliniyor ne ıkınma
Ikınma zaten wc ihtiyacı ile aynı şey hiçbir fark yok
Bence oyüzden seçememiş olabilir
Çünkü bende sürekli sadece tuvaletim var bişeyim yoktur diyordum
Ebe izin vermiyordu girmeme
Yok canım 2. Çocuğuydu. 2 bucuk kilo doğdu küçük bebekti

Evt bazi doktorlar bir tuhaf gercekten. Bundan onceki gebeligimde farkli bi dr a gidiyordum. Oda ozeldeydi ama şipşak muayene edip gonderiyordu. Ulturasondan kaldirip ayakustu bikac kelime edip yolluyordu. Insan karşisina oturtur izah eder. Bu sefer cok sukur iyi bi dr a denk geldim. Doktor önemli..
He işte bu da öyle ultrason bitiyor hop 12. Haftada tekrar gel. Doğru düzgün yüzüme bile bakmıyor ben bişiler soruyorum habire

IMG_9818.jpeg
Benim şu anda böyle 4 cm genişlemiş belim.🤣 (Şortumu çok seviyorum bana göre baya renkli ama aşırı rahat hahahah) 🤣🤣

X