Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de aynı durumdayım. Bacaklarım da güç yok, kendimi taşımakta zorlanıyorum. Akşam eve gidince 15-20 dk uzanıp yemek yapmaya başlıyorum. Ama sadece çorba içebiliyorum akşamları. İlk 3 ay kendini yemek yemek için zorlama demişti doktorum. Zorlarsam zaten istifrar edeceğimi de bildiğim için oluruna bıraktım. İlk 3 ay bebek bizden alıyor zaten, biz halsiz kalmayalım diye kendimiz için beslenmeliyiz ama olmuyorsa da olduğu kadar. Çünkü ikinci trimester da yiyeceklerden tiksinmemiş olmamız daha önemli. Asıl o zaman bebeğin kilo alımı ve gelişimi desteklenecek. Ben kilo almak yerine kilo verdim mesela. İstifrar da taş çatlasa 3 kez etmişimdir, mide bulantım da yok. Sadece aşırı halsizim. Bebeğinin beslenemeyeceği için ilk 3 ay endişe etmene gerek yok. Tam onun besleneceği zaman havalar serinliyor olacak, balık sezonu açılacak, kış sebzeleri olacak. O zaman misler gibi beslersin hem kendini hem bebeğini

Kızlar ben aranızdan ayrılıyorum bugün perinatolojiye gittim 10+6 haftalık bebeğimde kistik higroma var komple vücudu su toplamış % 5 yaşar ve çok hasta bir bebek hemen sıvı alıp inceleme yapacaklar sonra da gebelik sonlanacak çok üzgünüm dünyam başıma yıkıldı ama Allah’ın takdiri ondan geldi yapacak bişey yok sizlere sağlıklı bir doğum süreç dileyip hepinizin güzel kalbinden öpüyorum Allah’a emanet olun

Canim cok gecmis olsun dedigin gibi Allah in takdiri sen moralini yuksek tut en kisa zamanda sağlıklı bir bebis nasip etsin Allah

Ne diyeceğimi bilemedim. Hem basın sağ olsun hem çok geçmiş olsun. Kendine çok dikkat et. Böylesi nasip olduysa vardır bir hayır. Sabır ve selamet diliyorum. Allah'a emanet ol

gönlünü ferah tut canım sakın canını sıkma. bende hidropstan dolayı kürtaj olmak zorunda kaldım 8.haftamda. bende de tüm vücut etrafında su toplaması vardı. önce karında başladı sonra tüm vücuda yayıldı. çok üzüldüm çok zor atlattım. emin ol hamile kalman çok daha kolay oluyor sakın merak etme sadece doktorunuza sorup 2 3 ay vücudu dinlendirmek gerekiyor.

Benim ikinci gebeliğim de 13.haftada bu yüzden sonlandırıldı. Dün siz yazınca dillendirip de sizi üzmek istemedim. Ama sabahtan beri yazacağınız mesajdaydı aklım. Bana da sağlıklı doğmasını bırakın, doğması bile mucize dediler. Kistik higroma,kalbinde ters a dalgası, mide yok. Neler neler dendi. Çok zor bir süreç. Ben hâlâ aşamadım. Allah yardımcınız olsun. Sizi çok iyi anlıyorum. Konuşup dertleşmek isterseniz sizi her zaman dinlerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…