Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar bende aynı durumdayım hiç bir şey yapamıyorum sürekli halsizlik ve yatma eğilimi var her şeyden de tiksindim yiyecek bir şey bulamıyorum inanır mısınız hamile kediler gibi banyo yapmış kızımın temiz kokusuna bile tahammülüm yok nasıl bir süreç böyle bilmiyorum kendimin bile kokusuna tahammülüm yok banyodan sonra bile yol da uzun hayırlısı olsun aşırı derecede koku hassasiyeti oluştu bende bu sıcaklarda daha da zor insanlara tahammül edemiyorum:KK43:
Hepsi geçecek ipeksi 🤲🏻 bende oğluşumun bal kokusunu koklayamıyorum birkaç aya hepsinden kurtalacağız sabredelim
Vücudumuz bebeğe kan akışı sağlıyor onun organlarıyla uğraşıyor kolay değil öyle beyin böbrek kalp üretmek bizi biraz savsaklıyor hepsi geçecek😌

Günaydınn kızlarrr :KK68:

Günaydın kızlar bende aynı durumdayım hiç bir şey yapamıyorum sürekli halsizlik ve yatma eğilimi var her şeyden de tiksindim yiyecek bir şey bulamıyorum inanır mısınız hamile kediler gibi banyo yapmış kızımın temiz kokusuna bile tahammülüm yok nasıl bir süreç böyle bilmiyorum kendimin bile kokusuna tahammülüm yok banyodan sonra bile yol da uzun hayırlısı olsun aşırı derecede koku hassasiyeti oluştu bende bu sıcaklarda daha da zor insanlara tahammül edemiyorum:KK43:
Herkeslere günaydın ☀️

Bu dönem bunları hissetmek çok normal, kendini yalnız hissetme, vücudumuzda hormon fırtınası var şuan ve yeni bir oluşuma alışmaya çalışıyor. Bizler de fikren anneliğe alışmaya çalışıyoruz. Zaman zaman ben de böyle oluyorum, hem de bu bebeği çok istememe rağmen, diyorum yapabilecek miyim, daha beklemem mi lazımdı acaba, hazır değil miydim, bu gibi düşünceler çok normal ve çok kadında görülür ama kadınlar ayıplanacağını düşünüp bunları saklar genelde.
Bu dönemler geçecek, inanıyorum herşey çok çok çok güzel olacak ❤️
Evet ben de hep o dusuncedeyim yapabilecek miyim? Bakabilecek miyim psikolojom bozuldu sanki bir de bu bulantilar iyice tuhaf oldum

Açlık kan şekeri düşük olması sıkıntılı bir durum mu hamilelikte ? Bilen geçiren aydınlatabilir mi?
Aclık kan sekerınız düşük degılkı.çok güzel cıkmıs.benimki 62.ona bıle dr sık beslen önemli değil ,45 lere düşmesi gereklı onemlı olabılmesı ıcın dedı.

Aclık kan sekerınız düşük degılkı.çok güzel cıkmıs.benimki 62.ona bıle dr sık beslen önemli değil ,45 lere düşmesi gereklı onemlı olabılmesı ıcın dedı.
Benimde 63 doktor sadece düşük dedi. Öyle herhangi bir sorun olsa aktarırdı diye düşünüyorum. Düzenli beslenmekle devam

Gunaydin kizlar :)
Yogun bir tempoda calistigim icin aksam yemegi hazirlayacak uzun vaktim olmuyor maalesef. Eve vardigimda tum enerjim bitmis oluyor ve sadece uzanmak istiyorum... Bebegimin iyi beslenemeyeceginden korkuyorum siz nasil idare ediyorsunuz bu durumu?

Gunaydin kizlar :)
Yogun bir tempoda calistigim icin aksam yemegi hazirlayacak uzun vaktim olmuyor maalesef. Eve vardigimda tum enerjim bitmis oluyor ve sadece uzanmak istiyorum... Bebegimin iyi beslenemeyeceginden korkuyorum siz nasil idare ediyorsunuz bu durumu?
Kuzu ben öğünleri böldüm sabah 8-9 gibi kahvaltı ediyorum. Öğlen olmadan 11-12 gibi bir bardak kefir içiyorum. Öğlende öğle yemeği. 4 gibi meyve yiyorum. Aralarda ceviz badem. Akşam olunca da buz dolabına somon falan at. Köfte falan hazirdan bir şeyler çıkarıyorum evde olduğum halde.

Günaydıınn 🌸 Bizde yok ama var olanlar için de gerektiği zaman yapılacak bir iğne ile olumsuzlukların önüne geçiliyor 🥰
Evet bizde olduğu için biliyorum o süreci 😁🥰
Bizim olabilir sanırım eşim kan grubunu bi türlü hatırlayamadığı için gidip baktırması gerek. Ben 0 rh(-)
Öğrenmesi gerekiyor canım daha erken ama sanırım 20. Haftalarda uyuşmazlık varsa iğne yapılıyordu. Benim de A rh(-) 🥰

X