Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Nedennnn yoruyorsun kendini nedennn??? Pişman olma üzme kendini ama bi daha yapma ben patates kızartırken belim kopuyor ya
Zaten çok pişmanım ve kendimi çok kötü hissediyorum asla yapmam bir daha asla. Ya zaten çok evhamlı pimpirikli insanım normalde yapmam ama nasıl yaptım anlamadım

Çok şükür benden birini buldum :)
Bende de hiç yok. Doktora gidince herkeste belirti var bende hiç yok korkuyorum falan dedim o da ooo daha çok erken hepsi olur zamanla vs dedi :)
Selam bende de hiç belirti yok bugün tam on haftalık oldum. Ne bulantı ne kusma mide yanması falan no sadece çabuk yoruluyorum o kadar.

Zaten çok pişmanım ve kendimi çok kötü hissediyorum asla yapmam bir daha asla. Ya zaten çok evhamlı pimpirikli insanım normalde yapmam ama nasıl yaptım anlamadım
Kendini böyle üzüp strese sokma ama Güzelce uzan ayaklarının altına bir iki kırlent koy dinlesin, geçip gidecek ağrın merak etme Bebiş içerde çook korunaklı bi yerde kendini sıkma

Kızlar selam
3-4 saattir boğazım acımaya ve kaşınmaya başladı hafif ateş de hissediyorum ne ilaç içebiliyorum ne başka bi şey korkuyorum
Önerebileceğiniz bi şey var mı

Ben de bugün senin gibi resmen hamileliğimi unutup yemek yaptım sildim süpürdüm ve sonra belim inanılmaz ağrıdı biraz ayaklarımı yukarı uzatıp belimi destekleyerek yattım çok iyi geldi. İnsanız sonuçta üzme kendini bebeklerini kucağında taşımak zorunda olan hamileler var. Allah'ım korur çok korunaklı bir yerde onlar. Bundan sonra daha dikkatli oluruz

Kızlar selam
3-4 saattir boğazım acımaya ve kaşınmaya başladı hafif ateş de hissediyorum ne ilaç içebiliyorum ne başka bi şey korkuyorum
Çok geçmiş olsun İlaç olarak sadece parol ya da minoset içebilirsin ateşin 38i geçerse bence iç. Boğazın için ballı zencefil çayı iyi gelebilir, bol bol su içmen lazım

Kendini böyle üzüp strese sokma ama Güzelce uzan ayaklarının altına bir iki kırlent koy dinlesin, geçip gidecek ağrın merak etme Bebiş içerde çook korunaklı bi yerde kendini sıkma
Canım benim desteğin için çok teşekkür ederim o kadar moralim bozuldu ki bir de zor oldu tüp bebek ben nasıl böyle akılsızlık yaptım siye kendime kızıyorum. Allahım onu korusun inşallah

Çok korkuyorum belim çok ağrıyor yattığım halde kankam aslında dinlenerek yapıyordum ama o an kaptırdım kendimi bir şey olmaz dimi
Kız ben yine geldim siz nasıl yapıyorsunuz ben ayakta bile duramıyorum diye demeye maşallah canım size bir şey olmaz şimdi bol bol dinlen bir daha o kadar yorma kendini

Canım benim desteğin için çok teşekkür ederim o kadar moralim bozuldu ki bir de zor oldu tüp bebek ben nasıl böyle akılsızlık yaptım siye kendime kızıyorum. Allahım onu korusun inşallah
Allahın izniyle bişey olmaz, tüp bebek bebişleri kuvvetli olur

Çok ama çok teşekkür ederim desteğin için İnan ben de unuttum resmen kendimi kaptırdım bugün asla yapacağım bir şey de değil yani çok dikkat ederim normalde ama bugün durmadım. Şimdi ayakları diktim uzandım çekyata inşallah bir an önce iyi olur bir daha da asla

Kızlar selam
Öncelikle geçmiş olsun eğer ilaç içmeden birşeyler yapmak istiyorsan bal karabiber limon çok iyi geliyor kaynamış suya koy yavaş yavaş iç. Zencefil hamileler için zararlı mı bilmiyorum ben eğer değilse onu da koy içine çok iyi geliyor.

Kız ben yine geldim siz nasıl yapıyorsunuz ben ayakta bile duramıyorum diye demeye maşallah canım size bir şey olmaz şimdi bol bol dinlen bir daha o kadar yorma kendini
Kız normalde duramıyorum ayakta beş dakika dursam belim kopuyor ama elim değimişken yapim dedim kaptırdım kendimi çok kötü oldum zaten

Çok korkuyorum belim çok ağrıyor yattığım halde kankam aslında dinlenerek yapıyordum ama o an kaptırdım kendimi bir şey olmaz dimi
Yok yok olmaz korkma mınnosum bı saat yat gecer merak etme.ayagını az yukarıya kaldır.bel agrısı bayadır iş yapmıyoruz ya ondan.kasıklarında kasılma olmadıgı surece sorun yok.

Yok yok olmaz korkma mınnosum bı saat yat gecer merak etme.ayagını az yukarıya kaldır.bel agrısı bayadır iş yapmıyoruz ya ondan.kasıklarında kasılma olmadıgı surece sorun yok.
İnşallah kankam uzanıyorum ama daha geçmedi gibi inşallah sabaha bir şey kalmaz

Merhabalar kızlar 7 hafta 5 günlük hamileyim lekem geldi hastaneye gittimde kese arkasında kanama alanı varmıs düşük de yapabilirsinn dedi doktorum progestan kullanıyorum vajinal yolla lekem durdu ama doktor halen kanama alanın var dedi sizlerinde başına geldimi hiç 3 çocuğum ilk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum bu kanama alanı geçermi kızlar sizce başına gelen oldumu

Geldi 2 kere dinlendim Protestan ı kullandım bir de iğne vuruldum geçti her seferinde bir de bol su

Geldi 2 kere dinlendim Protestan ı kullandım bir de iğne vuruldum geçti her seferinde bir de bol su
İğne vermediler iğneden daha etkili protestanmis dinleniyorum sürekli bugün tekrar gittim de aynısıni dedi birde kalp atışı var dedi ama hiç dinletmedi yarın birde farklı doktor gitcem

Kız normalde duramıyorum ayakta beş dakika dursam belim kopuyor ama elim değimişken yapim dedim kaptırdım kendimi çok kötü oldum zaten
Olsun canım bir şey olmaz vicdan yapma daha fazla kalbine yük etme yoruldun şimdi çok normal hissettiklerin sabaha daha iyi olursun ev de temiz oldu mis gibi dinlenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…