Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gerçekten asla yiyemeyen içemeyen anneler bu şekilde tedirgin oluyor doktorlarda bunu söylüyor ilk üç ay yediklerinizden bebek beslenmez diye
Maalesef kimse istemez bu hale gelmeyi
Ama maalesef durum böyle yoksa hiçbir insanoğlu bırak hamile olmayı kendini akşama kadar aç bırakmaya uygun fıtratta değildir
İlk üç ay plesantadan besleniyor deniliyor. Ama yine zorlayıp yemek lazım 🙏🏻

Gerçekten asla yiyemeyen içemeyen anneler bu şekilde tedirgin oluyor doktorlarda bunu söylüyor ilk üç ay yediklerinizden bebek beslenmez diye
Maalesef kimse istemez bu hale gelmeyi
Ama maalesef durum böyle yoksa hiçbir insanoğlu bırak hamile olmayı kendini akşama kadar aç bırakmaya uygun fıtratta değildir
Kuzum işte banada doktor oyle demıstı ama oyle olmadı.yıyemedım ve kan sekerım düştü,vucut seker bulamayınca yag yaktı ıdarar keton karıstı.yıyemeyen anneler mutlaka serum takvıyesı sıvı takvıyesı yada bulantı hapları almalı.doktora danısmalı.bana keske bırı soyleseydı gunde en kötü 2ltre su kesın ıcmek gerektıgını,mutlaka gunde 3 öğün yemek yemem gerektıgını(ben hep yumurtayla havuc rendesıyle gecıstırmıstım ogunlerı).

Ben ameliyat eldiveni takıyorum atarken 😁
Ay eşim iyice ellerini yıkayıp atıyor inşallah bişey olmaz😂 gerçi olsaydı 11 gündür kullanıyorum olurdu herhalde 😂😂
Doktorda öyle dedi mutlaka eldiven takın enfeksiyon ihtimaline karşı. Benim eşimde ameliyat eldiveni takıyor. Diyorum ki geliyor ameliyat doktoru🤣
Hahahah benim ki de öyle ellerini iyice yıkıyor dirseğe kadar. Diyo ameliyata hazırım 🤣🤣 atıyor sıradaki hasta gelsin diyor. Seni gebertirim diyorum 🤣🤣

Bugün rahat durmadım evi komple temizledim süpürdüm sildim belim kopuyor şuan😢 acayip yordu beni. Çok korkuyorum ne emek verdim tüp bebek oldu😢 doktor da kendini asla yormayacaksın demişti pişman oldum ya
Yaaa pampaaammm neden yaptın şokellam.şimdi
yat dınlen güzelce bısey olmaz korkma,bende yapıyorum bazen ama halı supurmıyorum hıc halıları kaldırdık evden.halı supurme,bidee bidaha yaparsan 15 dakıkada bı dınlenıp yap.korkma korkma uzat ayagını dınlen sımdı

Ay eşim iyice ellerini yıkayıp atıyor inşallah bişey olmaz😂 gerçi olsaydı 11 gündür kullanıyorum olurdu herhalde 😂😂

Hahahah benim ki de öyle ellerini iyice yıkıyor dirseğe kadar. Diyo ameliyata hazırım 🤣🤣 atıyor sıradaki hasta gelsin diyor. Seni gebertirim diyorum 🤣🤣
Ahahahaahahahah 🤣🤣🤣

Kızlar yani ben sormadan bir şey söylemiyor. Mesela cinselliği bile utana sıkıla ben sordum. Kahveyi vs vs böyle küçük şeyleri. Yazmasam ben de unuturum yani. Sonuçta ilk gebeliğim tecrübesizim. Okey iyi pozitif bi doktor ama sanırım değiştireceğim.
Benim de ilk doktorum sormadan söylemiyordu. Şimdi Prof a gidiyorum o da herşeyi anlattı ama cinsellik hariç 😁 nasıl soracağım😂

Bir insan en sevdiği şey olan çikolatadan nasıl tiksinirrrrr? Hamilelik cidden sen tuhaf bir şeysinn
tatlı bir kültürdür. Ben tatlı kadınıyım. Kimse sever sevmez beni ilgilendirmez 😂😂😂😂 ama gel gör ki şeftali yesem için kalkıyor. Tatlının düşüncesi bile midemi bulandırıyor. Hamileliğin em güzel taraflarından biri bu oldu bana ama ekşi ve tuzludan da şişip balon gibi olmasam bari 😂😂😂

Yaaa pampaaammm neden yaptın şokellam.şimdi
yat dınlen güzelce bısey olmaz korkma,bende yapıyorum bazen ama halı supurmıyorum hıc halıları kaldırdık evden.halı supurme,bidee bidaha yaparsan 15 dakıkada bı dınlenıp yap.korkma korkma uzat ayagını dınlen sımdı
Çok korkuyorum belim çok ağrıyor yattığım halde kankam😢😢😢😢 aslında dinlenerek yapıyordum ama o an kaptırdım kendimi😢 bir şey olmaz dimi😢

Bugün rahat durmadım evi komple temizledim süpürdüm sildim belim kopuyor şuan😢 acayip yordu beni. Çok korkuyorum ne emek verdim tüp bebek oldu😢 doktor da kendini asla yormayacaksın demişti pişman oldum ya
Nedennnn yoruyorsun kendini nedennn??? Pişman olma üzme kendini ama bi daha yapma ben patates kızartırken belim kopuyor ya

X