Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa kızlar çok trajikomik bir durumdayım. Sürekli internetten aynı yorumları okuyup duruyorum. Şimdi biz 6+3 üz. Bir haftadır kahverengi lekelenmelerim var, her gün bir tane leke. Beni çok endişelendiriyor, bazen de herkeste oluyormuş diyorum, kendimi sakinleştirmek için gebelik belirtilerim olsun diye en azından sütyen giyiyorum göğüsler dolgulu dursun, hassasiyetini hissedeyim diye. Arada bulantılarım oluyor. Bu kadar kafama taktığım için kendime kızıyorum. Ne olur bir içimi rahatlatın, bu lekelenme niye gitmiyor 😊. Her yarım saatte bir bakmaktan şizofren olacağım. Bana kalsa sakin kalmak için ultrasonu kendime takıp geçireceğim 9 ay 😂. Son 10 günde 2 defa bakıldı, yok yetmiyor. Çok taktım
Bu konu hakkında tabiki bilgi sahibi değilim🙂aklıma arkadaşım geldi üç ay kadar lekelenmesi olmuştu herhangi bir sıkıntıda yaşamadı 😊

Kızlar selam doktordan geliyorum 9+2 yim gelişimi 9+4 le uyumlu ama sıkıntı değil dedi 2.7 cm haftasıyla uyumlu dedi kalbini altıncı haftada duymuştuk bu sefer daha kuvvetli atıyor🥹 12. Haftada sonraki kontrolüm bu yurtdışında yapılan testi falan konuşacağız. Bu arada sağlık ocağı hıv rubella toxoplazma falan bakmaz diye doktorumda verdim kanlarımı onun dışında tam kanı falan sağlık ocağında vermiştim. Şimdilik herşey yolunda benim 🥰 sizlerle de heyecanımı paylaşmak istedim ❤️
Maşallah 🧿 9 haftalık 2 cm kocaman olmuş en büyük bebeğimiz bu sanırım şimdilik bizimkiler henüz yeni yeni görünüyor 😍

Bu konu hakkında tabiki bilgi sahibi değilim🙂aklıma arkadaşım geldi üç ay kadar lekelenmesi olmuştu herhangi bir sıkıntıda yaşamadı 😊
bunun gibi yorumları çok okuyorum, o an rahatlatıyor. Bir süre sonra tekrar endişelenmeye başlıyorum 😞 uffff şeytan nasıl da uğraşıyor vesveseleri ile

Sevgilim açelya seninle dm'den konuşmuştuk korkunç bulantılar hakkında hatırlamısın bilmiyorum forumda buraya yazdığını gördüm tekrar hamile misin? 😊
Ayy hatırlaadım senii nasılsın şimdi bebişin doğdu değilmi😍
Ben tekrar hamileyim konuştuğumuz şeyleri tekrar yaşıyorum 🙂

Doğdu çok şükür bugün beş aylık oldu kızım 🥹 Ah tekrar yaşıyor musun? Nasıl cesaret ettin tekrar aynı şiddettemi?🥹
Maşallah büyümüş bile gülmeyede başlamıştır şimdi aynı belirtilerle başladı aynı şeyleri tekrar yaşıyorum Allahım ben tüm geçmişimi silmiştim 🥹buda süpriz bir bebek oldu diyelim istemiyordum henüz 😅

Maşallah 🧿 9 haftalık 2 cm kocaman olmuş en büyük bebeğimiz bu sanırım şimdilik bizimkiler henüz yeni yeni görünüyor 😍
Bilmem ki yakından takip ediyorum buraya ama son birkaç sayfayı okuyamadım yoldan geldim çünkü ☺️ sizlerin de hep böyle güzel haberlerini alalım inşallah yakın zamanda ❤️🙄

bunun gibi yorumları çok okuyorum, o an rahatlatıyor. Bir süre sonra tekrar endişelenmeye başlıyorum 😞 uffff şeytan nasıl da uğraşıyor vesveseleri ile
Canım benim kızımda reglden fazla kanamalarım oldu. Her seferinde düştü diye ağlayarak gidiyordum dra. Kan sulandırıcı da kullanıyordum nasıl kanama sen düşün. Çok şükür vaktinde doğdu.

Kızlar selam doktordan geliyorum 9+2 yim gelişimi 9+4 le uyumlu ama sıkıntı değil dedi 2.7 cm haftasıyla uyumlu dedi kalbini altıncı haftada duymuştuk bu sefer daha kuvvetli atıyor🥹 12. Haftada sonraki kontrolüm bu yurtdışında yapılan testi falan konuşacağız. Bu arada sağlık ocağı hıv rubella toxoplazma falan bakmaz diye doktorumda verdim kanlarımı onun dışında tam kanı falan sağlık ocağında vermiştim. Şimdilik herşey yolunda benim 🥰 sizlerle de heyecanımı paylaşmak istedim ❤️
Saglik ocagi bakiyor hepsine canim

Kızlaar, pzt günü kontrolde doktorum, bu ayın 20'sine randevu verdi. Tam da geçen yıl düğün günüm 😂 ve cinsiyetini söyleyecekmiş. 12 haftalık olacak, erken değil mi hocam dedim. Benim için değil dedi, çok güvendi kendine. Normalde hiç heyecanlı bir yapım yok hatta mide bulantımın olmama sebebi de buna bağlıymış ama cinsiyet diyince bir heyecan yaptım 😂

maya91 maya91 bugün doktora gidecektin kuzum

Kızlaar, pzt günü kontrolde doktorum, bu ayın 20'sine randevu verdi. Tam da geçen yıl düğün günüm 😂 ve cinsiyetini söyleyecekmiş. 12 haftalık olacak, erken değil mi hocam dedim. Benim için değil dedi, çok güvendi kendine. Normalde hiç heyecanlı bir yapım yok hatta mide bulantımın olmama sebebi de buna bağlıymış ama cinsiyet diyince bir heyecan yaptım 😂
Daha neleer ben çok sakin hiçbirşeye heyecanlanmayan bir insanım benim kadar bulantıdan perişan olan görmedim daha 😭

X