Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba sevgili kadınlar,

Benimde bu konularda biraz bilgi ve desteğinize ihtiyacım olacak.
Sat: 20.06.2024
27.07 de evde testim çift çizgi çıkınca ertesi gün kan verdim beta hcg 1716 çıktı.
Pazartesi doktora gittim Sat'a göre 5 + 4 oluyordu. doktor keseyi göremedi çok küçük birşey görüyorum ama emin değilim dedi. Ertesi gün tekrar kan testi yaptırdım Beta Hcg 3900 lerde çıktı (5+5) Doktora zorda olsa ulaştım. Sanki değer düşük gibi konuştu. Cumartesi tam 6. haftam olacak. Keseyi görecek mi bakalım. İçim hiç rahat değil. Beta değerinin daha yüksek olması gerekiyor sanırım bu aralıkta. Bu konularda sizin tecrübeleriniz nasıl?

Bu arada olursa ilk çocuğum olacak ve 34 yaşındayım.

Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.

Aşkım allahtan hiçbir zaman ümit kesilmez sen hep iyi düşün. 2 günde 1 kan testini vermeye devam et.
Son adet günüme göre 6+1 zannettiğim ama bebeğin 5+1 olduğu gün beta hcg m 22 bindi. İnşallah allah nasip eder değerlerin yükselir kendine dikkat et , canını sıkma. Allah isterse ve o çocuğun dünyadan nasibi varsa emin ol dünyaya gelecektir. Eşimin normal şartlarda çocuk sahibi olmasının imkansız olduğunu söylediler bin türlü test yapıldı. Tüp bebeksiz imkansız dediler. Kendiliğinden oldu. Allah büyük

Betanın bı onemı yokkı,kese varsa beta bakılmaz artık,kesenın seklı onemlıdır,bebek gorununcede doktor bebekle ılgılenır.bence betanızda bır sorunda yok.gec dollenme olma ıhtımalı yuksek.kanama agrı sızı yoksa ıcınız rahat olsun,cumartesı bebekte gorunur 6+0 olacaksanız

vajinal ultrason mu yapıldı?

Birkaç haftaya netleşir inşallah herkesin beta değeri kese boyutu kalp ayış duydukları hafta hepsi birbirinden farklı oluyor bekleyelim neler görelim

Kuzum bu mucizevi bir ot çiçek gibi görüntüsü. Doğum sancıların başladığında suya koyuyorsun. Duâları var onları okuyorsun. Sudan da bir iki yudum içiliyor sanırım. Bu çiçek açılmaya başladıkça senin rahmin de açılıyor. He doğum bitince hemen sudan çıkarılması lazım yoksa rahmin kapanmıyor ve kanaman devam ediyor. O yüzden doğum bittiği gibi sudan çıkarılıyor.

soğukkanlı ol bence, iyi düşün iyi olsun :)

Lütfen al. O vitaminlern hepsine ihtiyacımız var. Ablam karsıydı her sey dogal olsun istedi kullanmadı. Bebek dogduktan sonra cok ıgrastı hala ugrasıyor değerlerini düzeltmek için.
Folik dışında hiçbir şey önermedi doktorum. Çok tanınmış iyi bir doktor olmasa şüphe ederdim. Devletteki doktorum da vermemişti. 3 aylık dönem bitsin bakalım, tekrar soracağım.

Bi çeşit ot doğumda kullanılıyor o açıldıkça rahminde açıldığına inanılıyordu ben hiç görmedim ama kullanmak isterim bulursam
Aaa çok değişikmiş gerçekten. İlk kez duydumm

Folik dışında hiçbir şey önermedi doktorum. Çok tanınmış iyi bir doktor olmasa şüphe ederdim. Devletteki doktorum da vermemişti. 3 aylık dönem bitsin bakalım, tekrar soracağım.
Kuzum bıdaha gıdınce bu magnezyum olayını sende sorabılırmısınçok ıyı bı doktor dedın ya o yuzden fıkrını merak ettım.

Bana da şu an sadece folik asit verdi. Ayrıca içinde az miktarlarda b12, b6, iyot var . Kan tahlili verdi ona göre yol alacağız. Gereksiz ilaç kullanımını ben de desteklemiyorum. İhtiyaç varsa kullanılsın ezbere kullanma veya kullanmama olmamalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…