Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Neden kaybolsun ki? Belki biri diğerinden sonra oluştuğu için küçüktür. Küçük olanın kese boyutu nedir kuzum

biz hemen söyledik herkese evde pozitif test çıkar çıkmaz
doğal doğum yapmayı düşünenler var mı peki? ben evde doğumu araştırıyorum şimdi.
Allah nasip ederse de o zamanlara gelirsem normal doğum düşünüyorum. Meryem Ana otu kullanmak istiyorum. Çok inanıyorum

Ay hayırlı olsuun bu ikiz gebelik mi oluyor öyle bişey dedimi peki

doğal doğum yapmayı düşünenler var mı peki? ben evde doğumu araştırıyorum şimdi.
Evde doğum araştırıyordum ben bir kadının burdaki yazısını okuduktan sonra vazgeçtim başına iyi şeyler gelmemişti hastaneye zor yetişmişlerdi neyse sonra hastanede oldu ama çok güzel oldu

Böylelerine hiç söylemeyip küstürmek lazımda işte neyse anneyiz biz aetık

Ben çok araştırıyorum yıllar önce doula eğitimine başlamıştım yarım kaldı. Her şey normal seyrinde ilerlerse doğal doğum isterim inşallah

Burada sezeryani genelde acil durumlarla yapiyorlarmis sadece. Doktor bana gencsin (35de dogurucam ama tamam) normal dogumu deneriz dedi. Akintilarim azalsin normal dogumu kolaylastirici, pelvik tabani gelistirici yogaya pilatese baslayacagim hemen. Ben bayaa korkuyorum

Kızlar bu multivitaminleri sırf para için yazıyor olabilirler mi? Doktorum Samsun'da tanınmış iyi bir doktor ve önermedi multivitamin alımını.
Lütfen al. O vitaminlern hepsine ihtiyacımız var. Ablam karsıydı her sey dogal olsun istedi kullanmadı. Bebek dogduktan sonra cok ıgrastı hala ugrasıyor değerlerini düzeltmek için.

çok rahat smear falan aldırıyorum ama normal doğum korkunç geliyor bana nedense

korkutucu bişey değilki heyecan verici bir durum sonrasıda çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…