Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam
2 yaşında bir kızım var şimdi 2. Ye hamileyim
Son adet tarihim 28 haziran
4+4 te keseyi gördük ama doktor çift kese gördü
Biri diğerinden daha küçük biri olması gerektiği gibi büyük
Küçük olanı belki kaybolabilir dedi
Başına böyle bir şey gelen var mı
Neden kaybolsun ki? Belki biri diğerinden sonra oluştuğu için küçüktür. Küçük olanın kese boyutu nedir kuzum

biz hemen söyledik herkese evde pozitif test çıkar çıkmaz :KK70:
doğal doğum yapmayı düşünenler var mı peki? ben evde doğumu araştırıyorum şimdi.
Allah nasip ederse de o zamanlara gelirsem normal doğum düşünüyorum. Meryem Ana otu kullanmak istiyorum. Çok inanıyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar selam
2 yaşında bir kızım var şimdi 2. Ye hamileyim
Son adet tarihim 28 haziran
4+4 te keseyi gördük ama doktor çift kese gördü
Biri diğerinden daha küçük biri olması gerektiği gibi büyük
Küçük olanı belki kaybolabilir dedi
Başına böyle bir şey gelen var mı
Ay hayırlı olsuun bu ikiz gebelik mi oluyor öyle bişey dedimi peki 🫢

doğal doğum yapmayı düşünenler var mı peki? ben evde doğumu araştırıyorum şimdi.
Evde doğum araştırıyordum ben bir kadının burdaki yazısını okuduktan sonra vazgeçtim başına iyi şeyler gelmemişti hastaneye zor yetişmişlerdi neyse sonra hastanede oldu ama çok güzel oldu 👍🏻

Gerçekten en iyisi beklemek ve kalp atışıyla falan söylemek. Ben şu an birçok kişi biliyo diye tedirgin hissediyorum en ufak sorunda ☺️ eşimin halası bile arayıp ya Beyza kanaman varmış iyi misin diyor. İnsan kendini kötü hissediyo biraz
Böylelerine hiç söylemeyip küstürmek lazımda işte neyse anneyiz biz aetık 😂

Ben çok araştırıyorum yıllar önce doula eğitimine başlamıştım yarım kaldı. Her şey normal seyrinde ilerlerse doğal doğum isterim inşallah 💖

Burada sezeryani genelde acil durumlarla yapiyorlarmis sadece. Doktor bana gencsin (35de dogurucam ama tamam😂) normal dogumu deneriz dedi. Akintilarim azalsin normal dogumu kolaylastirici, pelvik tabani gelistirici yogaya pilatese baslayacagim hemen. Ben bayaa korkuyorum 😨

Kızlar bu multivitaminleri sırf para için yazıyor olabilirler mi? Doktorum Samsun'da tanınmış iyi bir doktor ve önermedi multivitamin alımını.
Lütfen al. O vitaminlern hepsine ihtiyacımız var. Ablam karsıydı her sey dogal olsun istedi kullanmadı. Bebek dogduktan sonra cok ıgrastı hala ugrasıyor değerlerini düzeltmek için.

çok rahat smear falan aldırıyorum ama normal doğum korkunç geliyor bana nedense

Burada sezeryani genelde acil durumlarla yapiyorlarmis sadece. Doktor bana gencsin (35de dogurucam ama tamam😂) normal dogumu deneriz dedi. Akintilarim azalsin normal dogumu kolaylastirici, pelvik tabani gelistirici yogaya pilatese baslayacagim hemen. Ben bayaa korkuyorum 😨
korkutucu bişey değilki 🤷🏼‍♀️ heyecan verici bir durum sonrasıda çok güzel 🥰

X