Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben keseyi görünce söylemek istedim ama korkuyorum. Kalp atışını duyalım,kesede bebişi görelim diye düşündüm. 4+6 da kesede bebişi görmüş müydünüz
Yook o haftada bebiş görmek için çok çok erken, yolk sac ı bile zor gördük 4+6da kötü bir sonuç olacaksa da yine bize destek olacak insanlarla paylaşmak bana daha güvende hissettirdi açıkcası o yüzden söyledik hemen

özellikle gebelik dönemi için mi öneriyorlar yoksa değerleriniz de sıkıntı mı var
Benim değerlerim normal. Ben birkaç dr gezdim elime multivitamin kağıtlarını tutuşturdular. Sonra ablamın çalıştığı devlet has. kadın doğuma gitim. Folik dışında ilk 3 ay multivitamin olmaz dediler. Sonra artık doğum yapacağım özel has. seçtim anlaştım ve burdaki doktorum da önermedi multivitamin alımını. olay bu.

Şöyle bir şey buldum. Çin takvimine göre cinsiyet tahmini. Aslında inanmam böyle şeylere ama denedim.
Yaşınız ve hamile kaldığınız ayın kesiştiği cinsiyet, bebişin cinsiyeti. Ben 34'üm Haziran'da gebe kaldım. Kız bebek çıktı. Doğmuş yeğenlerim için yaptım yengeme sorup, tuhaf ama doğru çıktı
Not: Sat ayı değil, gebe kalma ayı.

Eklentiler

• 1000023665.jpg
    139,3 KB · Görüntüleme: 74
Benim için de kız diyor bu takvim bakalim ne olcak arkadaşlarim icin de denemiştim doğru çıkmıştı

Sat ayı dediğimiz zaten gebe kaldığımız ay olmuyor mu?

İlk haftalarda bu çok normal..bende geçen hafta gittim çok küçük sanirim giremiyorum falan dedi kalp atışını tam alamadık Bi var gibi dedi Bi yok dedi..ama çok şükür bugün duydum kalp atışını bebisi de gördüm..Tedirgin olmayın lütfen biliyorum insanın elinde değil ama...

Bu bendede doğru çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…