Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dünden beri 3 parol içtim. Eh işte hiç yoktan iyidir. Önceden tarafına bakmazdım parolun, şimdi vefalı yarim oldu. Maden suyu da rahatlatıyor biraz. Bekletmeden içiyorum.
Ay canım sana da cok gecmıs olsun bu mıgren belasını yaşamayan anlayamaz gercekten.Bende buguneczaneden magnezyum dıasporal aldım dr a danısıp 450 tlye.hergun onu ıcecegım,vede gunde bır bardak sade turk kahvesı.Allahım ınsallah şifa olur,iyi gelirse sende denersin yazarım sana

Ay canım sana da cok gecmıs olsun bu mıgren belasını yaşamayan anlayamaz gercekten.Bende buguneczaneden magnezyum dıasporal aldım dr a danısıp 450 tlye.hergun onu ıcecegım,vede gunde bır bardak sade turk kahvesı.Allahım ınsallah şifa olur,iyi gelirse sende denersin yazarım sana
İnşallah şifa olsun canım. Çok sevinirim 🙏

Kızlar ailelerinize söylediniz miiii 🥰 ne zaman söyleyeceksiniz ya da
Annem ilk günden beri biliyor. Diğerleri de keseyi görünce öğrendi Bir tek eşimin babaannesine yeni söyledik, herkese yayar diye geç söyleyelim dedik. Gerçi annem yaydı sağolsun 😂 geçen teyzeme mevlüte gittim. Annemin halası ve kuzenleri de gelmiş. Sen otur hamilesin dedi büyük hala. Ben şok.

Kızlar bu multivitaminleri sırf para için yazıyor olabilirler mi? Doktorum Samsun'da tanınmış iyi bir doktor ve önermedi multivitamin alımını.
Sanmam. O zaman kontrole gittiğimiz ilk gün yazar yollar. Buna başla derler. Benim doktorum cumadan sonra başlatıcam dedi
Biz anne babalarımıza söyledik. Tabi eşimin annesi yaydı herkesseee :silah: ben de kendi akrabalarıma söyledim mecbur :)
İşte bu yüzden bebişi görünce söylemek istiyorum 😅

Biz bebeği gördük kalp atışını duyduk ben de söylerim büyük ihtimalle 🤗
Gerçekten en iyisi beklemek ve kalp atışıyla falan söylemek. Ben şu an birçok kişi biliyo diye tedirgin hissediyorum en ufak sorunda ☺️ eşimin halası bile arayıp ya Beyza kanaman varmış iyi misin diyor. İnsan kendini kötü hissediyo biraz

Gerçekten en iyisi beklemek ve kalp atışıyla falan söylemek. Ben şu an birçok kişi biliyo diye tedirgin hissediyorum en ufak sorunda ☺️ eşimin halası bile arayıp ya Beyza kanaman varmış iyi misin diyor. İnsan kendini kötü hissediyo biraz
Ben öyle şeyleri söylemiyorum, tek annem ve kuzenim biliyor. Diğer soran herkese çok şükür bir iyiyim diyip geçiştiriyorum :)

Kızlar selam
2 yaşında bir kızım var şimdi 2. Ye hamileyim
Son adet tarihim 28 haziran
4+4 te keseyi gördük ama doktor çift kese gördü
Biri diğerinden daha küçük biri olması gerektiği gibi büyük
Küçük olanı belki kaybolabilir dedi
Başına böyle bir şey gelen var mı

Eklentiler

• IMG_2446.jpeg
    IMG_2446.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 16
X