Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Beni haftaya pazartesiye çağırdı ama ben kendimi ölçtüm tarttim yok dedim en geç cumaya kadar dayanırım o yüzden cumaya gidicem senin 1 günden bir şey olmaz bence :)
tamam o zaman ben de yarın gideyim :)
A101den alıyorum. Bir arkadaşım Trendyoldan aldığını söyledi çok da memnunmuş ama ben almadim
Ben de bi ara instada avokadocu ayşeden almıştım müthiştii. Marketten bulamıyorum hemen şaftı kayıyor
Bence gittr doktorum da beni ya Perşembe ya cuma çağırdı ben cuma seçmiştim
Ben de yarın gideyiim ya o zamannn :)
Ben fileden alıyorum genelde kuzum.
Ben de ordan alıyorum ama 2 dir memnun kalmadım kötü çıktıı bi düzgün avokado yiyemediim

kızlar günaydınn
dün doktorumla görüştüm kalp atışlarını gördük çok şükür ama lekelenme pembe kırmızıya döndüğü için düşük tehdidi bu dedi ve 10 gün rapor versi duphaston 3*1 kullan saati saatine dedi evde yatıyorum şimdi

Siz yaptırdınız mı peki

Kalp atışından 3 hafta sonra kontrole gel dedi. 10.hafta da fetal dna yaptırmayı düşünüyorum sen?

Bebeği genetiğinin tam olarak oluşması ve doğru sonuç vermesi için 11 - 12. Haftaların ideal olduğunu okudum. Aksi takdirde beklenen sonucu vermeyip tahlilin yenilenmesi gerekiyormuş. Araştırıyorum halen, bulunduğum şehirde bulamazsam çevre büyük illere gitmem gerekebilir benim. Zaten henüz erken, 11 - 12. Haftayı bekleyeceğim

Günaydın çok gecmis olsun canım güzelce dinlen inşallah toparlanacaksin moralini hep yüksek tut. Bebeğinin gelişimi hayal ederek güzel videolar izle. Beyine bebeğin gelişimi için sinyal gönderiyor gibi oluyor sanki bana çok iyi geliyo

Kuzum antiHBS ne demek biliyor musun

Ordan alıyorum. Bime geliyor bazen yemek sepetinden sipariş veriyorum

Günaydın kızlar bugün gittik normalde keseye göre 6+5 olması gerekiyordu ama 6+6 imiş haftası. Bebişi gördük çok şükür kalp atışlarını da gösterdi çok az bi dinledik de ama daha çok küçük olduğu için çok sesli olamayabiliyormuş ama şükür duyduk 2 hafta sonra tekrar gideceğiz çok şükür. E elektroforez 6+6 da gördük bebeği sat 13 Haziran olarak güncelledi doktorum teşekkürler

bilmiyorumm canım ama netten baktımm .
anti hbs nedir hamilelikte - Google'da Ara
Anti HBs, hepatit B virüsüne karşı bağışıklık sisteminin oluşturduğu bir antikordur.
yazıyor
Benim çok yüksek çıkmışta o yüzden bende baktım iyi bir şey mi kötü bir şey mi anlamadım belki sen baktırmışsın diye sormak istedim teşekkür ederim kuzucum

Gözün aydıın benim de sata göre 6+3 ama ultrasona göre 7+1 . Bu yüzden mi sat tarihi değişiyor? Doğru mu anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…