Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İstanbuldayım ben ondan yana sıkıntım yok da karar veremedim henüz. Malum fiyatlar çook yükseeeek
Benim canım buharda sebze çekti bugün karışık sebze yaptım. Ekşili sos hazırladım ohhh sebze tavuk mantar süperdi

Ayyy vallahi tavuk ve yaprak döner sayıkladım 2 gündür bende cinsiyet ne ola ki

Koca bir tabak salçalı makarna ama gluten hassasiyetim var canımın daha da çok çekmesini bekliyorum
Offf bende sürekli bu tarz şeyler istiyorum ama bulantıdan fazla yiyemiyorum bide kendi yaptığımı yiyemiyorum evde yemek pişiremiyorum ve buzdolabından nefret ediyorum

Çok çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına merak etmiştim seni içim rahatladı bol bol dinlen kendini yorma

Offf bende sürekli bu tarz şeyler istiyorum ama bulantıdan fazla yiyemiyorum bide kendi yaptığımı yiyemiyorum evde yemek pişiremiyorum ve buzdolabından nefret ediyorum
Ben de kendi yaptığımı yiyemiyorum ya kalan 8 ayda prenses olarak yaşamımı sürdürmeyi düşünüyorum her şey önüme hazır gelsin hepimiz için aynısını dilerim

Ayyy vallahi tavuk ve yaprak döner sayıkladım 2 gündür bende cinsiyet ne ola ki
Hahahaha kızdan yana oyumu kullanıyorum
Ben de kendi yaptığımı yiyemiyorum ya kalan 8 ayda prenses olarak yaşamımı sürdürmeyi düşünüyorum her şey önüme hazır gelsin hepimiz için aynısını dilerim
Ayyy keşkeeee eşim de diyo niye yordun kendini ben tost yapardım şu akşam iş çıkışı iştahını tost keser mi

Pes etme tuşu yok mu hiç
Ben şimdiden yapamıyorum gerçekten çok zor geçiyor çocuğumda gözümün içine bakıyor benim gülecek dermanım yok
Evi bok götürüyor elleyemiyorum
Su yok elektirik yok yarabbi
Kayınvalidede bir yanda surat yapıyor

Kv ye ne oluyor

Kızlar doktor beni cuma çağırdı ama perşembe gitsek nolur ki yaa çok merak ediyorum 1 günden nolcak ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…