Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sat:27.05 bugün 5+5 günlük hamileyim .kan testi vermedim (çok fazla negatif gördüm ,travmalarım oldu)ama her gün hatta bazı günler günde iki kere gebelik testi yaptım hepsinde pozitif oldu en son net şekilde belli oluyor .kese net belli olsun diye 6. Hafta olunca direk ultrasonla muayene olmayı planlıyorum .belirtilerimi günden günde belirliyorum .bazen artıyor bazen azalıyor .ilginç bir gebelik geçiriyorum.beklemek gerçekten çok zor oluyormuş ama kesenin boş ya da beta hcgnin düzensiz arttığı bir süreç beni daha da yıpratır .stresle baş etmekte zorlanıyorum .Allah herkesin kucağına sağlıkla bebeğini almayı nasip etsin.

Buyugu 4kucugu 1 ay kaldı 2 yaşında olmasina seyreyleyim cümbüşü modundayiz

Merhaba hayirli olsun öncelikle, benim kızımda 8.5 aylik haftaya nasipse kalp atışı duymaya gidicez.. emziriyor musun?
Bana doktor emzirmeyi azalt dedi ama tam tersi daha çok memeye düştü özellikle geceleri

gunaydın kızlarbugunku testım sankı dunkunden bıraz sılıktıbende gıttım kan verdım sımdı cok üzüldğm sabahleyin..Bakalım ne cıkacak sonucum.eger ıyı cıkarsa bıdaha test yapmıcam cok üzdü benı ve bosuna hastaneye gıttım sabah sabah yordum kendımı. destinesiaa melegim can Tikabasa fnd_50

Eklentiler

• IMG_4547.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 114
Bazen testler yanıltıyor canım moral bozuyor sadece kuruyan testte bazen daha koyu gözüküyor bunlarda birde bu testte pek gözle görülür koyulaşma olmuyor canımm

Bazen testler yanıltıyor canım moral bozuyor sadece kuruyan testte bazen daha koyu gözüküyor bunlarda birde bu testte pek gözle görülür koyulaşma olmuyor canımm
İnşallah meloşumsabah sabah uzuldum bıraz.yaa bıde evde asansor yok 4 katlı dublex bide içerdede merdıven var,bu merdıvenlerın bı zararı olmaz demı tutunmaya?pazartesıne kadar evden cıkmayım barı

İnşallah meloşumsabah sabah uzuldum bıraz.yaa bıde evde asansor yok 4 katlı dublex bide içerdede merdıven var,bu merdıvenlerın bı zararı olmaz demı tutunmaya?pazartesıne kadar evden cıkmayım barı
Olmaz inşallah canım korkma en ufacık şeyde bişe olacak sanıyoruz ama bizim düşündügümüz gibi hemencecik düşecek bişe degil kanaman vs bişe olmadıgı sürece dikkat edersen sorun olmaz ben ilk 3 ayı kanamalı geçirdim bildigin adet gibi geldi düştü yine dedim allah korudu

Melooom çıktı sonucumbebegım benımle cok şükür

Eklentiler

• IMG_4548.jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 114
Hamile kalma sürecinizi bilmiyorum ama içinizi ferah tutun. Bebeğin düşmesi öyle çok kolay olan bir şey değil. Burda ben dahil küçük çocuğu olan anneler var. Her gün 14 kilo kızım kucağımda 3 kat merdiven inip çıkıyorum. Kreşe götürüyorum. İş çıkışı kucağımda gidiyor bazen araca. Evde zaten hep kucakta. Doktor dün, haftam küçük diye net görmek için alttan muayene etti mesela. Merdiven inip çıkmanın sağlıklı bir gebelikte hiç zararı olmaz. Korktuğumuz şey başımıza gelecekse yataktan hiç çıkmasak bile gelir. Allah korusun tüm bebekleri

Çok ıcımı rahatlattınızdaha once bı dıs gebelık myom amelıyatı ve bır bucuk yıldır dogal süreçte deneme sonunda sımdı bu bebıs oldu o yuzden korkuyorum bıraz bışey olurmu diyeyerlesmıs galıba zaten artık ıcım rahatladı bugun

Çok, çok haklısın endişelenmekte. En kıymetlilerimiz onlar bizim. Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin. Çok şükür her şey yolunda, böyle de devam etsin

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Merhaba hayirli olsun öncelikle, benim kızımda 8.5 aylik haftaya nasipse kalp atışı duymaya gidicez.. emziriyor musun?
Bana doktor emzirmeyi azalt dedi ama tam tersi daha çok memeye düştü özellikle geceleri
yapma ya üzücü.. emziriyorum canım. ama henüz doktora gitmedim ben. gece gündüz emiyoruz biz de , dktorun bir bildiği vardır heralde canım bi sebep söyledi mi peki? hamilelik boyunca emziren sonra 2 bebeğe biirden devam eden çok kadın var ama..

Canım ben bu testleri çok sevmiyorum bazen farklı sonuçlar verebiliyor en son kan sonucun 20 çıkmıştı. Sen hiç olumsuz düşünme direkt kan ver sonucu alınca mutlaka yaz bana da etiketle beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…