Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben bu testleri çok sevmiyorum bazen farklı sonuçlar verebiliyor en son kan sonucun 20 çıkmıştı. Sen hiç olumsuz düşünme direkt kan ver sonucu alınca mutlaka yaz bana da etiketle beni
Askım bıda test falan asla yapmıcam zaten sabahın köründe koşa koşa hastaneye gıdıp verdım kandayanamadım moralım oyle bozulmustukı cok sukır buyumus mınık mercımek 1.5 gunde 96 olmus progestronda ıyı 25 cıktı.senın test sonucunuda heycanla beklıyorum

Eklentiler

• IMG_4548.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 39
O kadar mutluyum ki inan bana kendim gibi sevindim inşallah ben de arkandan yetişirim ve bu grupta beraber bekleriz beraber geçiririz süreci. Bunu hak ettik

İnşallah meloşumsabah sabah uzuldum bıraz.yaa bıde evde asansor yok 4 katlı dublex bide içerdede merdıven var,bu merdıvenlerın bı zararı olmaz demı tutunmaya?pazartesıne kadar evden cıkmayım barı
Hiç korkma ben kızıma hamileyken ilk haftalarda halay oynadım ettim oglumdada bilmiyordum cocgumu kaldrdm ettim eğer senin kaderinde varsa hayırlısıyla korkma hiçbir şey olmaz birde neyden korkarsan baş a gelir

O kadar mutluyum ki inan bana kendim gibi sevindim inşallah ben de arkandan yetişirim ve bu grupta beraber bekleriz beraber geçiririz süreci. Bunu hak ettik
Amiiin aşkımmm aminnnnn seni Safransari yı ve beyons u bekliyorum hayatımızın en guzel zamanlarını beraber gecırelım ınsallah

Bir sebebi yok kan değerine de bakilmadi ama ben emzirmeni tavsiye etmem zaten ne kadar daha emzirebilirsin ki dedi.. yavaş yavaş azaltman daha iyi dedi.. bende emzirmeye devam ederim eğer istemezse yada sütüm azalırsa zaten kendi bırakacak diye düşünüyordum hep.

anladım canım her doktorun yaklaşımı farklı demek ki, devam edin diyen de var tavsiye etmem diyen de. doktorunuzu dinlemeniz en iyisi. ama bence kendinizi ve bebeğinizi de üzüp yıpratmadan olduğu kadar yapın. beni şuan emzirememe fikri aşırı üzüyor açıkçası o yüzden hiç üzerinde bile durmuyorum. tabi doktor ne dicek bi bakalım

Göbeğini şimdiden benim gibi şişmiş hisseden varmıki gercekten şiş hatta eskı amelıyat dıkıs yerım gergınlıkten agrıyor arada

Kızlar sat 30 mayıs. Dr. haftasıyla uyumlu, tam 5 haftalık dedi perşembe günü. Bazı arkadaşlar 4. 5. Haftada ama şubatta doğum yapacağını söylemişler(şubat grubunda) ben mi yanlış hesaplıyorum?

Benim de sat 31 mayıs, uygulamalara göre 40. Haftadan dolayı mart başı çıkıyor (3-5mart). Bir hafta öne gelse şubat. Bundan dolayıdır

Benim de sat 31 mayıs, uygulamalra göre 40. Haftadan dolayı mart başı çıkıyor (3-5mart). Bir hafta öne gelse şubat. Bundan dolayıdır
Ben de acaba sezaryen düşünenler mi diye yorumladım kendimce. Sezeryan olan arkadaşımın söylediğine göre, 2 hafta önce oluyormuş sezaryen, aniden normal olmasın diye.

Ben de acaba sezaryen düşünenler mi diye yorumladım kendimce. Sezeryan olan arkadaşımın söylediğine göre, 2 hafta önce oluyormuş sezaryen, aniden normal olmasın diye.
Genelde beklenenden önce doğuyor zaten mesela Mart başı olanlar muhtemelen Şubat sonu dogurur benim 13 Mart gosteriyor ama bnce 40 haftayı doldurmazsa 38 ile 39.hafta arası dogar

Ay bende sanki hani bu son aylarda bebek makata bele baskı yapar ya o halde
Şimdiden başladı minnoşlar
Ben biraz tombikim ayva göbeğim var bi tık fazlası da olabilir ama göbeğin altına dokununca içinde sertliği ve minik şişliği hissediyorum.
Bende çok zayıf degılım 1.70 boy 70 kilo,benım gobegım asırı şişti ama erken büyücek belli göbeksabırım spor yapmamaktan kaslar zayıf hemen şişti hazımsızlıktan falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…