Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de acaba sezaryen düşünenler mi diye yorumladım kendimce. Sezeryan olan arkadaşımın söylediğine göre, 2 hafta önce oluyormuş sezaryen, aniden normal olmasın diye.
Bende mayıs annelerinden geliyorum emin olun yarınızdan çogu şubatta dogum yapacaksınız kimse kalmıyor ay başına

Merhaba hanımlar benim sat 28 mayis.reglime 3 gün kala erken gebelikte silik çizgi gördüm.yurt dışındaydım adetim geçeli 9.gunde doktora gittim keseyi gördü beta fa 6700 gibi bisey cikti.ama hiçbir şeye başlamadım folik asit başlayacağım da ne başlasam bilmiyorum sizler neler kullaniyorsunuz

Canım ben folbıol kullanıyorum ama burda cogu kısı yuksek mg lı dıyor ona,ben hangı dr a gıttıysem bana onu verdı artık yas 34 dıyemıdır nedır neden bılmıyorum bana dr onu verdı gunasırı ıcıyorum bakalım sımdılık,ıkı uc hafta sonra dozu dusuk bıtanesıne gecıcem ama dr a sorup,bıde decavıt protanal verdı ona baslıcam ilerleyen zamanlarda.

Bende 36. Yasindayim aslinda doktor yazacaktı ama uzun zamandır kan baktirmadigimi soyledimnkan ver öğleden sonra gel dedi ben gidemedim.bu 3. Gebeligim olacak insallah.10 gün sonra kalp atışı için çağırdı.henuz sadece annem ve esim biliyor.cocuklqr kardeş diye çıldırıyor ama soylemedim

Benim de sat 31 mayıs bugün keseyi gördük çok şükür ilk gebeliğim 11. Haftada kalbi durmuştu malesef umarım bu kez sağlıkla geçer gebeliğim . Hepimiz sağlıcakla kavuşuruz umarım . İlk üç ay folik asit ve iyot kombine olan vitaminler yeterli oluyor dedi doktorum sonrasında multivitamin önerdi

Bende kalp atışını görmeden hatta ilk 3 ayı geçirmeden kimseye söylemek istemiyorum.kendime zaten bir doktor da henüz secmedim 10 gün sonra almaya başlasam folik asit vs çok mu geç kalmış olurum.su an 5 hafta 4 gunluk gorunuyor

Yanı ben doktor degılım ama folık asıtın onemlı oldugu zamanlar sımdı zaten canım organ gelısımı ıcın onemlı.rıske atma ıstersen düşük mg lı bıtane al eczaneden başla

Asprın verdımı canım?kalp durması genelde kan oıhtılasmasından oluyor

Merhabalar 5+5 de gözüküyorum uygulamada bende hala bulantı iştahsızlık falan olmadı sizde nasıl altıda mı başlıyor gerçekten ilk hamileliğim bu ondan bilemiyorum kişiden kişiye değişir gerçi ama çok uyuyorum sadece çabuk yoruluyorum. Bir de 6+3 ilk doktor kontrolümüz kalp atışlarını duyabilir miyim sizce

Canım hayırlı olsunherkeste aynı belırtıler olamayabılır kafanı takma bencebendede hemen yorulma olayı var karnımda bı gergınlık var sankı böyle yol çalısması var gıbı bıde hafif gögüs agrısı

Ya senin de hayırlı olsun sağlıkla al kucağına inşallah yol çalışması çok yerinde bir tabir bende de var o göğüs uçlarım çok çok acıyor bir de umarım kalp atışlarını duyarım ben de

Canım emin ol bı sure sonra başlayacak o belirtiler rahat rahat tadını çıkaralım hamileliğin,

Canım emin ol bı sure sonra başlayacak o belirtiler rahat rahat tadını çıkaralım hamileliğin,
İşten ayrıldığım dönemde oldu bu bebek haberi o yüzden tüm belirtileri evde sakin huzurlu bir şekilde atlatacağım inşallah sizin de hayırlı olsun sağlıkla doğum haberlerimizi de verelim burada

5+2 benim de henüz bulantım yok ve iştahım da arttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…