Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İlk randevu 5 haftalıkken olmalı kese için öncesinde kese pek görünmüyor emin olamıyo doktorlar

İlk randevu 5 haftalıkken olmalı kese için öncesinde kese pek görünmüyor emin olamıyo

Merhaba! Kızlar sizlere birsey Danışmanlık lazım yada içinizden biri bu durumu yaşadınız mı bn 29 Ağustos regl oldum Eylül 1 temizlendim regl günümle birlikte 2 gn geçti yani 30 Eylül idrar test yaptm silik çizgi çıktı daha önce normal gblğm olmadı tüp bebk yaptım tuttu düşk yaptım dayanamadım heycanlandm akşamı acile gittim kan testi yaptm 20,010 çıktı acil doktoru kadn Soma gitmemi söyledi sabahı gittim doktor bana hiç bir şekilde birşey demedi haftalık olarak görmemiz içn cok beklemen lazım dedi ikinci bir test istedi 2 Ekim test yaptm 54,870 çıktı Salı günü kontrole gidecm tekrar görünürüm bilmiyorm yada ne kadar erken ola bilir kaç haftalık olduğunu söylmk içn 6.5 yıldır ben bu anı bekliyordum doktor bey sagolsn bizonu konuda hiç aydınlatmadı sizler neler dşnyorsunuz kızlar

Kan sulandırıcı kullaniyor musunuz benim de önceki gebeligim ikizdi kaybettim doktor önlem amaçlı corasprin ve progestan yazdı

Kan sulandırıcı kullaniyor musunuz benim de önceki gebeligim ikizdi kaybettim doktor önlem amaçlı corasprin ve progestan yazdı
Evet kullanıyorum iki doktora gidiyorum aslında biri gerek yok dedi ama ben kullanıyorum bi zararı yokmuş

Kızlar bu ne değeri biliyor musunuz? Bugün doktor bu ikisi eksik dedi bunları yaptırdı 1 ay sonra gel dedi
Dahiliye doktoru

Eklentiler

• 1000074159.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba! Kızlar sizlere birsey Danışmanlık lazım yada içinizden biri bu durumu yaşadınız mı bn 29 Ağustos regl oldum Eylül 1 temizlendim regl günümle birlikte 2 gn geçti yani 30 Eylül idrar test yaptm silik çizgi çıktı daha önce normal gblğm olmadı tüp bebk yaptım tuttu düşk yaptım dayanamadım heycanlandm akşamı acile gittim kan testi yaptm 20,010 çıktı acil doktoru kadn Soma gitmemi söyledi sabahı gittim doktor bana hiç bir şekilde birşey demedi haftalık olarak görmemiz içn cok beklemen lazım dedi ikinci bir test istedi 2 Ekim test yaptm 54,870 çıktı Salı günü kontrole gidecm tekrar görünürüm bilmiyorm yada ne kadar erken ola bilir kaç haftalık olduğunu söylmk içn 6.5 yıldır ben bu anı bekliyordum doktor bey sagolsn bizonu konuda hiç aydınlatmadı bu durumu yaşayan varmı lütfen bilgilendirirmisnz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…