Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İnşllah canım görünür en azından bu stresten kurtuluruz

Teşekkür ederm tavsiyelerin için öyle yapcm genelde az içmeye calışyorm dikkat ediyorm daha aza indircem çok cnım isterse sakız çiğniyorum başka çarem yok yada birşeyler yiyorum ağzımı boş bırakmıyorum bebekten önce göbek çktı

Altan muane kendimi istmm lazım yoksam doktor kendimi bakıyor

Kanamam çoğalmaya başladı adet oldum galiba artık diğer aya herkese sağlıklı hamilelik geçirmeniz dileğiyle

Anladım cnım kimileri zararlı diyor
Hayat bu tabi her şey olabilir ben şimdi olmaz diye iddia edemem ama benim nerdeyse bir hafta olacak bir sıkıntı yaşamadım ama içiniz rahat etmeyecekse beta biraz ilerleyince karından baktırın isterseniz ben de aslında kese ve kalp atışını birlikte duyarım geç giderim diyordum burda arkadaşlar dış gebelik olabilir yazmışlardı ondan sonra gitmiştim illa keseyi görmek istiyorum diye o ana kadar bekleyip de giderim diyordum damarımı da bulamıyorlar bazen kan verirken delik deşik oluyorum çünkü beta yeterince yükselirse bakıyorlarmış keseye

Benimde damarlarim cok ince, ben direk elden girin diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…