2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bnde sabah iki akşam iki dilm çavdar dilm çavdar ekmeği yiyorum hata bazen 1 dilm fazla arada şiddetli acikinca peynir sürüp yiyorum çokmu acaba
Ben karabudagday patlaklarindan yiyorum sabah aksamlarida yemiyorm ekmek falan. Col canim cekerse banmalık falan halk ekmegin sekersiz ekmekleri var bir dilim ondan yiyorum

Yaa ben yanlış yazdım. Şimdi hatırladım. Dünya sağlık örgütü üç kere öneriyor

Doktor dururken, ebeye nasıl güvenebiliyorsunuz? Kendi hayatınızı da, bebeğinizin hayatını da riske atmayın.
İyi de ebe zaten bu iş için var. Yoldan geçen birine değil bunun eğitimini almış birine güveniyorum. Senede 200 doğum yaptırmış birine güveniyorum ve riskli olduğunu düşünmüyorum.

Günaydın kızlar. Az önce doktordan çıktım. Rahim kanallarımda darlık varmış, son aylarda gebelik zehirlenmesine sebep olabilirmiş, o sebeple doktor oksapar diye bir iğne verdi kan sulandırıcı. Bağırsaktaki parlamanın hiç üzerine düşmedi. Perinatologun kan sulandırıcıyı vermemiş olmasına şaşırdı, hatta teyit etmek için 2 kez sordu. İğneyi kullanmazsan gebelik zehirlenmesi %25 dedi, kullanmaya başlarsan da sonuna dek kullanman gerekiyor, sıkıldım vazgeçtim olmaz dedi.
Bebeğin gelişimi iyiymiş, 980 gr olmuş maşallah tosuncuk

Evet ben de kullanıyorum oksapar, doğuma kadar devam etmem gerekiyor. Hayırlısı canım inşallah sorunsuz atlatırsın süreci. Kaç artı kaçsın bugün? Benim de 16.00 da randevum var kaç gram oldu acaba

Haklısın ben de başta o sorunları yaşamasam koştur koştur gider miydim cuma detaylıda doktora dicem belki 40 dk tutmaz kısa tutar inşallah anlayışlı davranır

Geçmiş olsun balım iğneye başladın mı şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…