2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kumaş farkı olabiliyor, bir de bazıları anne yanı olarak geçip yan tarafı açıldığı için yatağa dayanabiliyor. İsim yapmış firmanın ürünü daha pahalı olabiliyor, ama aynı özelliklere sahip başka bir marka sırf diğeri kadar isim yapmadığı için daha ucuza satabiliyor😄
Ama gerçekten kaliteli olan iyimis kumaşı arkadaşım instgramda bir sayfada almış 1 yıl kulananamis hep yirtlmis soyulmuş bu iyi geldi kumaşı bna inşallah iyi çıkar

Kumaş farkı olabiliyor, bir de bazıları anne yanı olarak geçip yan tarafı açıldığı için yatağa dayanabiliyor. İsim yapmış firmanın ürünü daha pahalı olabiliyor, ama aynı özelliklere sahip başka bir marka sırf diğeri kadar isim yapmadığı için daha ucuza satabiliyor😄
Gerçekten öyle sanırım, bana göre hepsi aynı sanırım görünüyor 😀 en iyisi orta fiyatlıyı almak en iç rahatlatanı öyle oluyor.

Ben burda arkadaşlar tavsiyesi ile park yatak aldım çok hoşuma gitti içine bnde yatak alcm ama ne alcma daha karar veremdim en güzel yanı anne yani olabiliyor olması buna göre KANZ di markası bnim aldım
Baktım şimdi dediğiniz yatağa gerçekten çok güzel, güle güle kullansın bebiş. Kanz markası yaşadığım ülkede yok sanırım kinderkraft diye bir marka var ondan alacağım yandan açılmıyor ama kendi yatağım çok yüksek yavrum her koşulda aşağıda kalacak benim yatağıma göre 😀 minik beşikler var maxi cosi ve chicco markalarında yükselen yatağa göre ama 6 ay max kullanılıyor değmez diye düşündüm.

Baktım şimdi dediğiniz yatağa gerçekten çok güzel, güle güle kullansın bebiş. Kanz markası yaşadığım ülkede yok sanırım kinderkraft diye bir marka var ondan alacağım yandan açılmıyor ama kendi yatağım çok yüksek yavrum her koşulda aşağıda kalacak benim yatağıma göre 😀 minik beşikler var maxi cosi ve chicco markalarında yükselen yatağa göre ama 6 ay max kullanılıyor değmez diye düşündüm.
Çok teşekkür ederim sizinde inşallah gönlünüze göre bir beşik ve bebiş sağlıcakla büyür içinde 🤲

Ben de 2 haftada bir ultrasona girdim. Sanmıyorum bi zarari olacagini. Ayrıntılı da yaptirdim. Bu arada Burhan Seker buyuk kizimin dogumunu yaptirdi ☺️ Riskli bir gebeydim. Vanda ozeller kabul etmeyince ailemin yanina gitmistim. Dogumum cok guzel gecti. Sonra bir kaybim oldu yine gebzeye denk geldim ve kurtajimi da o yapti. O da guzel gecti Allaha şükür. Su anda Manisadayim. Bu sefer burda yapmayi düşünüyorum dogumumu bakalim nasip.
Ben de yaptırmayı düşünüyorum artık , bu hafta bakalım araştırıcam doktor. Zaten sanırım 23. Haftaya kadar yapılıyor tam bilmiyorum ama . Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi 🥰 🌙🤲

hakkaten 3 ay sunun surasında ha gayret de ben 7. haftadan beri uğraşıyorum şekerle yenı yenı kontrol altına aldım
Bugün kendime yulaf aldım çavdar ekmeği aldım sevdim çikolata orda eşim eline 3 tane almış bakk diyo öle bir baktm adam nasıl döndü nasıl bıraktı anlamdm bn burda ne yapyom o ne yapyo🤦🏻‍♀️

hakkaten 3 ay sunun surasında ha gayret de ben 7. haftadan beri uğraşıyorum şekerle yenı yenı kontrol altına aldım

Gerçekten ha gayret ćanm az kaldı inşallah bayramda bitsin çok daha az kalck 🤲bnde cuma günü sağlk ocağnda açlık tokluk baktrm diyorm iyiyse öle devam edim

ben holmer anne yanı olabilen bır park yatak aldım. kurduk kumaşı kalitesi çok güzel. 3500 liraydı sepete atmıstım. 2 saatlık bır ındırım geldı 2900 e aldım

Bugün kendime yulaf aldım çavdar ekmeği aldım sevdim çikolata orda eşim eline 3 tane almış bakk diyo öle bir baktm adam nasıl döndü nasıl bıraktı anlamdm bn burda ne yapyom o ne yapyo🤦🏻‍♀️
ayyyy bir kere yedim de onun şekerini 3 gun dusuremedım. sakın kuzum o da anlamamıştır naptıgını

ayyyy bir kere yedim de onun şekerini 3 gun dusuremedım. sakın kuzum o da anlamamıştır naptıgını
Yok ćanm hemen bıraktı ya bn sana birşey atacam bunu yiiyebilirmym sen benden daha tecrübelsindir nete evet denmişti ama erkek kardeşim bana almış şeker çıkınca ondan iki paket almış

Gerçekten ha gayret ćanm az kaldı inşallah bayramda bitsin çok daha az kalck 🤲bnde cuma günü sağlk ocağnda açlık tokluk baktrm diyorm iyiyse öle devam edim
bende alet var hergun açlık tokluk bakıyorum asm gıtmeme gerek kalmıyor. bu sefer de habıre ölçüyor ınsan valla grafık yaptım dra gönderdım böyle de şekerli hamile görmedim diyor :KK70: :KK70: nyse aştım onu sureklı olçmuyorum bır zaman sonra dustu mu çıktı mı anlıyorsun

valla süper çok begendim 40 kıloluk kızım ıcıne girdi taş gibi duruyor yatagı yok ama onu ıyıce araştırıp alıcam
Bana da haftasonu ne oldu. Trendyolda 19 bin küsürdü Litetrax 4, ebebek internet sitesinde 13 bindi, gittiğim ebebek mağazasında indirime girmiş, bebek arabası ve puseti 9.700 e aldım😄 Nasıl iyi oldu var ya.

Bana da haftasonu ne oldu. Trendyolda 19 bin küsürdü Litetrax 4, ebebek internet sitesinde 13 bindi, gittiğim ebebek mağazasında indirime girmiş, bebek arabası ve puseti 9.700 e aldım😄 Nasıl iyi oldu var ya.
ooo valla super olmuş benımk onlar var çok şukur şimdi bakım malzemeleri nevresim takımı 5li takım 5 tane alacağım. müslinler ayy çok eksiğim varmış da :KK70:

X