2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım ben yeşil alacaktım ama istediğim gibi bulamayınca, böyle içinde her şeyi olan bir set aldım. 2 tane iç zıbın da aldım ayriyeten yenidoğan, diğer zıbınları 0-3 aylık. Sade şeyleri seviyorum, %100 organik pamuk, yorumları da güzeldi. Fiyatı da çok makul, bir bak istersen. Bu gece aniden karar verdim senle konuşmamızdan sonra 😄 tinylamb organik 12 parça diye aratabilirsin trendyoldan.
yani ne diyeyim sen de benım sepete attığımı lmışşın. 1400 lerdeydı fiyatı güzel indirim yakalamıssın. :)

Yürüyüşe çıkıyorum. 10 dakikaya gelirim. Bu günlere şükürler olsun.

Eklentiler

• 1000001977.jpg
    1000001977.jpg
    146,6 KB · Görüntüleme: 92
Ben kizimda senin gibi iki farkli dra gidiyordum. Bazen yetmiyordu 3. Dra bile gittigimde oluyordu. 2 haftada bir mutlaka ultrasona giriyordum. Kaybım ve korkularım yüzünden. Şimdi kizim da hicbir sorun yok. Bicir Bicir 6 yasinda☺️ bu gebeligimde tek doktorla ilerliyorum ama 2 haftada bir gidiyorum dra. Hatta sordum bisey olur mu diye istersen her gun gel hicbir sıkıntı olmaz dedi. Kendisi prof dr.İçini ferah tut bence
Maşallah bebişlerine 🥰🩵🧿 ben detaylıyı istiyordum doktor öyle deyince tırstım açıkcası, gitmesem de yine vicdan yapıcam Allah korusun bi şey varsa gözden kaçar benim yüzümden diye . Teşekkür ediyorum içimi ferahlattın

Sağlıkla gelsinler inşallah bnde iki gündür diyet tarzı beslendim için çok hafif hisediyorm kendimi ya çok iyi geldi 💙
Valla sizden özendim, şekerim olmamasına rağmen daha dikkatli beslenmeye başladım. Son 15 gündür doz aşımı yapmıştım biraz beslenmede, derhal müdahale etmem gerekti🤣🤣

X