2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Sonunda ögrendim 17 -18 normal dogum
Sezeryan 20
İstege bagli sezeryan 25
Aa iyiymiş. Kasımda sormuştum ben en son. Normal doğuma 11 bin demişlerdi çok da zamlanmamış. Ben de Aytakın hanıma gidiyorum. Onun da böyle bir şeydir herhalde. Yaa bir de suya doğum olunca fiyat değişiyor mu acaba

Ona da fark eklerler bence (suda doguma)
Yinede iyi gibi diger yerlere oranla
Ben diger dogumumu burda yapmistim
Memnun kaldím
Cok sukur sorun olmamıştı
Ahh hayirlisiyla saglicakla alsak kucaklarimiza

Ona da fark eklerler bence (suda doguma)
Yinede iyi gibi diger yerlere oranla
Ben diger dogumumu burda yapmistim
Memnun kaldím
Cok sukur sorun olmamıştı
Ahh hayirlisiyla saglicakla alsak kucaklarimiza
Bana da öyle geliyor fark alırlar. Ben suda doğum istiyorum ama bakalım hayırlısı. Yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz yaa üç ay dediğin nedir göz açıp kapayıncaya geçer

Bnde yamuldm , her yeri ağrır mı ya insanın yorgun bitmiş

benim heyeti saadet ve hayal bey ımzalamış ohhh çok rahatladım kızlar.

off ya aynı dert bende de var, seninki kadar saldırgan değil ama evlendikten ve eşimle yaşamaya başladıktan sonra hayvanın iyice huyu değişti. Başlarda eşime tıslıyordu, şimdi bana da tıslamaya başladı. Eşim o konuda sıfır taviz, Allah korusun çocuğa en ufak bir şeyi olursa kediyi gönderirim diyor. 10 senedir benimle birlikte hayvan, inşallah temmuz'a kadar düzelir diye bekliyorum ama saldırgan bir hayvanla bebek aynı evde tutulmaz. Ben de üzgünüm ama çok fazla düşünüp bir de bunun stresini taşımak istemiyorum

Aş da eriyor mu? Benimki aş da eriyor yaa. Canım onu çekti, bunu çekti diyip getirip getirip pişiriyo Özellikle bir yiyeceğe takmış durumda Benim canım istemiyor mesela öyle
o konuda hiç ipucu vermiyor, hep beni bahane ederek şunu aldım, şunu pişirdim diyor, artık kendi mi aşeriyor, cidden beni mi düşünüyor emin değilim :)

Ayy taşlamaya falan razıyım.Bacaklarimin resmini atsam inanamazsınız.2-3 sefer hastanelik oldum.Bizimki de 6 senedir benimle bu haline rağmen evlat gibi seviyorum.Benim esimede kalsa bugün gönderir ama elimden geldiğince süreci uzatmaya çalışıyorum ama sonumuz malesef belli..
Sizinki eşinizi kıskanıyor olabilir ama çözüm ne olur bilemiyorum.Umarim duzelir.Allah yardımcımız olsun zaten psikolojik olarak zorlu bir surecteyiz birde minnoslarin stresi zorrr

Kızlar sonucum çıkmış 75 lik icirdiler de internette yazana göre 145-165 olması gerekiyor 180 çıkmış yüksek sanırım anlayan varmı

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-18-17-19-11-230_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…