2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ah canım çok geçmiş olsun,.sakınan göze çöp batıyor ya resmen hamilelikte. Bir an önce şu süreci atlatsaydik valla. Var mı bir şişliğin ağrın kontrol etseydin kendini iyice
Kolum morardi sadece ćanm başka yerimde birşey yok çok şükür gerçekten öyle ya hayırlısıyla atlatsaydik

Ay şimdi gördüm çok geçmiş olsun kuzucum iyi misin ?
Ben hep diyorum gebelikte insanın başına olmadık şeyler geliyo nazardan mıdır ağırlık merkezinin değişmesinden mi bilmiyorum
İyim cnmm kolum morardi sadece iki gündür böyleyim hiç iyi hisetmiyom hep ağrm var inşallah az kaldı üç ay ne ki demi

ahahaha aynından benim eşimde de var. ben kilo aldıkça o da alıyor, birlikte vereceğiz kiloları doğumdan sonra, o konuda anlaştık

Benimde yarın 26 olacak. Deli gibi yiyorum tatlı düşkünlüğüm yok ama onun yerine tuzlu ekşi yediklerimin haddi hesabı yok ve karbonhidrat kalp ben
İnşallah diyelim de zor gibi ayda 1 kilo ya

İyim cnmm kolum morardi sadece iki gündür böyleyim hiç iyi hisetmiyom hep ağrm var inşallah az kaldı üç ay ne ki demi
Bununla gelmiş geçmiş olsun inşallah
Benim 6 haftadır ciddi ağrılarım var bakma sinirimi bozuyor rahat uyumak nasıl bişeydi diye unuttum herkese abartı geliyo olabilir ama gerçekten kötüyüm yamuldum resmen aynen 3 ay nedir ki sabır

Senin durumun çok farklı canım hareketin kısıtlıydı yattın bize n’oluyo acaba emin ol yatsam seni yakalardım
kızımda 32 almıştım ama kızımda hep yattım dıyete ragmen şimdi o kadar yataga bağımlı değilim. daha hareketliyim 25le kapatmak hedefım karbonhıdratı tamamen kesıtım bakalım

Benimde yarın 26 olacak. Deli gibi yiyorum tatlı düşkünlüğüm yok ama onun yerine tuzlu ekşi yediklerimin haddi hesabı yok ve karbonhidrat kalp ben
İnşallah diyelim de zor gibi ayda 1 kilo ya
Zor mu? İmkansız diyebilirsin üzülmem ayy karbonhidrata ben de hastayım yaa. Sadece onunla bile beslenebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…