2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
o konuda hiç ipucu vermiyor, hep beni bahane ederek şunu aldım, şunu pişirdim diyor, artık kendi mi aşeriyor, cidden beni mi düşünüyor emin değilim :)
En azından kendi pişiriyormuş.
Canım bi gün aşırı hamur kızartması çekti bende hamur yoğurmaya üşendim fırından ekmek hamuru alıp pişi yaptım. Baktım 2 akşam üst üste elinde hamurla geldi hoşuna gitmiş canı çekmiş tekrar yapar mısın yanına da söğüş hazırlar mısın diyo

Yok hayır bir gelir elde etmiyorum. Influencerlar kazanıyordur belki ama benim öyle bir hesabım yok sadece kendimce liste yapmıştım

Normalmis canim kizlarda soylemisti bende bugun sordum oyle dedi sende bi danis yinede

Selam canlar bugun perinatolojiye gittim plesantam doktorun dedigi gibi sol taraftan aşağıya dogru uzanmış suan icin yapilabilecek bisey yok bebek büyüdükçe yukarı çıkma ihtimali var. 32. Haftada tekrar perinatolojiye gidecegim eger ayniysa sezeryan öncesinde kan hazırlığı yapacaklarmis. Bebek gayet iyi cok sukur insallah plesantada yukarıya çıkar da dogumum kolay gecer ya baya zorlu geciyormus sanirim bu sekilde ameliyat

canım içini ferah tut çıkıyor o bu haftalarda bebeklerimizin ayakları asagıda bası yukarda oluyor 32lerde ıse başı aşagıda olacak o dönüş sırasında buyuk oranda çıkıyor plasenta yukarı. inşallah seninki de çıkar.

Ayy cok takilmiyorm ne kadar aldigima sadece doktor cok evhamli korkutuyor beni yoksa hic umrumda degil kilo
kilodan korkuyorlar tabı normal dogumu tehlıkeye sokuyor bıraz ama her şeyde rısk var. bugun detaylıda her sey yolundaydı tum olçumler ıyıydı ama bunların sadece bır olçum oldugunu ve sağlıklı denılen cocuklarda sıkıntı olabılecegını veya sağlıksız denılen çocuklarda hıc bır problem olmayabılecegını soyledı.

Kızlar sonucum çıkmış 75 lik icirdiler de internette yazana göre 145-165 olması gerekiyor 180 çıkmış yüksek sanırım anlayan varmı
Canım bende böyle çıktı 2 gün önce ve sınırda dikkat etmen lazım dedi sana ne dedi dr

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-18-19-18-08-29_4a24d271e133915ae237d4bec6ffe368.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 51
Insallah oyle olur canim ya benimki şuan baş gelişmis ama doktor bugun oyle söyledi tabi surekli pozisyon degistiriyordur şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…