2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Belki o kadar bile almayıp hareketlenince veredebilirsin çok mümkün 😌
doğumdan sonra hemen hemen çogu gider ödemim de var hareketsizlikten ödem daha cok tuttum benım vucudum çok meyıllı kıloya odeme spor salonundan çıkmıyordum oncesınde. hızla verırım onu dert etmıyorum. bebişlerimiz etkılenmesın

doğumdan sonra hemen hemen çogu gider ödemim de var hareketsizlikten ödem daha cok tuttum benım vucudum çok meyıllı kıloya odeme spor salonundan çıkmıyordum oncesınde. hızla verırım onu dert etmıyorum. bebişlerimiz etkılenmesın
Tabiki canım orası öyle ama her şişme bana bıngıllık olarak geri dönüyor kiloyu kafama takmıyorum spora üşenen biriyim sarkıklık merhabaaaaa diye hayatıma girecek biliyorum 🥹

Tabiki canım orası öyle ama her şişme bana bıngıllık olarak geri dönüyor kiloyu kafama takmıyorum spora üşenen biriyim sarkıklık merhabaaaaa diye hayatıma girecek biliyorum 🥹
spor çok ıyı tatlım ben hıcbır sey yapamazsam 6 da kalkıp sahılede koşuyorum. benım karacıger yağlanması falan fılan bır dunya metabolık rahatsızlıgım vardı hepsi geçmişti. bu etkılerı görunce daha bır heveslenıyorsun

ahahaha aynından benim eşimde de var. ben kilo aldıkça o da alıyor, birlikte vereceğiz kiloları doğumdan sonra, o konuda anlaştık :KK70:
Aş da eriyor mu? Benimki aş da eriyor yaa. Canım onu çekti, bunu çekti diyip getirip getirip pişiriyo🤣 Özellikle bir yiyeceğe takmış durumda🤣 Benim canım istemiyor mesela öyle 🤣🤣

sizinki hangisi benım dr benım ikiliyi de 300 tlye getirdi. :KK70:
Saadet😀 doc oldugu icin fark oluyormus
Valla senin dr maliyet dusurmede iyi evet😂
Cok sakin gelmisti bana
1 kere öncekinde gitmiştim ona
Nöbetçiydi
ben de bunu dusundum sımdıden alıp dondursak temmuzda zam gelir mi
Bence esin gidince konuşsun
Nasıl
Olsa konusacak
Ben bunu gecen yapacaktim ama
O kafayla cikip gitmisim😀

Kızlar Gksu21 nerelerde yaa, Kate Middleton gibi ortalardan kayboldu. Umarım her sey yolundadır. Etiketlemeyi de bilmiyorum, girmedi değil mi hanidir? Ben mi gözden kacırdım?

Saadet😀 doc oldugu icin fark oluyormus
Valla senin dr maliyet dusurmede iyi evet😂
Cok sakin gelmisti bana
1 kere öncekinde gitmiştim ona
Nöbetçiydi

Bence esin gidince konuşsun
Nasıl
Olsa konusacak
Ben bunu gecen yapacaktim ama
O kafayla cikip gitmisim😀
aynen kafa dagılıyor zaten ıkı saatten fazla surdu benı beklettıler agrım da olmaya baslayınca hemen çıktık. ınsallah oyle bır opsıyon vardır. benımkı çok tatlı serklajlı gebesı de çok serklajım da ıyıymış gayet bunu duymk da ıyı geldı

X