2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Insallah oyle olur canim ya benimki şuan baş gelişmis ama doktor bugun oyle söyledi tabi surekli pozisyon degistiriyordur şuan
bugun benımkı ayak aşağıda baş göbek deliğinin üstğnde dedi . donecekler tabı surekli. senınkı de yukarıya çıkacak canım.

Benim de çok sükür detaylida kilosu suyu vs hersey normal cıktı. Bakalım carsamba şeker yüklemesi var Muayenede ne cikacak?

Benim de çok sükür detaylida kilosu suyu vs hersey normal cıktı. Bakalım carsamba şeker yüklemesi var Muayenede ne cikacak?
yani şundan dolayı dedim sankı alakasız gıbı oldu. yapılan öçlumler falan fılan kesın degıl kılo alma dıyorlar soyle rısk boyle rısk. suna sebep olur böyle olur. hastane korıdorlarında fit hamile görmedim zira ıkı saat oradaydım bugun hayırlısıyla hepimiz sağlıkla mutlu sona ulaşıp kucagımıza alacagız.

Kızlar günaydın şeker yüklemesi için geldim lanet içeceği içtim yaptıracak olanlar bence tek gitmesin 2-3 keredir kendimi zor tutuyorum bayılmamak için tansiyonum mu dustu noldu bilmiyorum
Bende titremiştim ilk 1 saat kan verirken eşimleydim ikinci kandan sonra gönderdim oğlum var diye ay şimdi nasılsın geçmiş olsun

Normalmis canim kizlarda soylemisti bende bugun sordum oyle dedi sende bi danis yinede
İlk işim randevu almak olucam bebek çok fazla aşağı vurmaya başladı korkuyorum ya ağlıyorum hatta ya kaybedersem erken doğarsa diye 6 ay bitti şükür şurada 2 gün Sonr 6 aylık olacak ama çok korkuyorum kasılmalarım var karnım sertleşiyor tekmeleri durmuyor

Valla aynen dediğin gibi canım. Son kontrolümde doğumu yaklaşmış üç kadın vardı üçünün de maşallahı vardı yani. Hatta icimden şu gecti insan genişliyor herhalde vs diye ben zayıf duruyorum buna rağmen 5 kg almıştım en son. Kilolar verilir Allah sağlık versin. Böbrek ağrısı valla beynime vuruyor

Bizim hastande var yaa sinir bozucu
Ben ilk 3 ay cok yedim tatlı o yuzden basta kontrol edemedim süreci. Sonra akıllandım ama biraz gec oldu

ya bugun kaç tane görduysem 100 uzarıydı yanı nolcak sımdı hepsi mı sorunlu gule oynaya da geziyorlardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…