2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim kedi oğlumda çok tüy döküyor. Senede 2 kere traş ettiriyoruz biz onun dışında günlük süpürünce hiç bir sorun olmuyor. Tabiki kızımın elinde sevdikçe yada yerde gezdikçe tüy olabiliyor ama aşılı kediler olduğu için hiç bir problem olmaz. Alerjik bir bebek olmadı hiç ben buna bağlıyorum

Teşekkür ederim içimi ekstra rahatlattın. Aslında bağışıklık için çok daha iyi olabileceğini biliyordum ama insan bazen tedirgin oluyor. Onları da çok seviyorum. Kızımın psikolojisine de çok iyi gelecek inanıyorum. Tekrar teşekkürler. Bu arada oğluşun için üzgünüm

Rica ederim canım. Eminim hep birlikte çok mutlu olacaksınız. Şimdi bizim Türk kültüründe çok yok ama Avrupa ülkelerinde, Amerika'da hep evlerde hayvan vardır dikkat ettiysen. Bizim ülkemize göre cok daha az antibiyotik kullanıyorlar:)) Neden-sonuç ilişkisi kurmak pek de zor değil bu minvalde

Benimki süpürgeyi görünce düşman askeri görmüş gibi tısslayarak kaçıyo çok şanslısın valla
Aslında huy olarak pek şanslı sayılmam.Asiri saldırgan senede bir iki defa hastanelik oluyoruz.Evimize kimse gelemiyor eşim bile evdeyken kapatmak zorunda kalıyoruz.Olumune saldırıyor 15.Gun önce bana saldırdı bacağımın 3 yeri dikis atilacak şekilde açıldı.Bu yüzden mecburen ayrılmak zorundayız bebeklerle bir arada yaşaması mümkün değil o yüzden ciddi anlamda üzgün ve stresliyim malesef

Ben gösterdim canım bebek olduğunu söyledi ayıp olmaz neden olsun sende sor yine beni de bilgilendir

Ayy çok üzüldüm O konuda çok şanslıyım 4'ü de insan canlısıdır, tüm gün peşimizde dolaşırlar alalım kucağımıza da sevelim diye.Geceleri üstümüzde uyurlar, hele bir tanesi var ki acaba insan mıydı da kediye dönüştü diye tırsıyorum bazen. Benim yaptığım her işi izler, şu an yemek yapmak dahil bütün ev işlerine hakim. Ben ömrümde böyle bir şey görmedim.

Ayy çok güldüm.Birak annesi biraz yardım etsin sanaKeşke benimkide öyle olsaydı.Sahiplendirme sansimda yok malesef bu haliyle kimsenin başına derde sokamam annem üzülme ben alırım demisti ama bacağımın son halini görünce o da vazgeçti.Cogu zaman sarılıp sarılıp ağlıyorum.Cikmazdayim yani

Çok üzücü ya severken tırnağı gelmesi gibi bir durum değil elbette önce bebişleri düşünmek zorundayız. Benimki de fofenkliyor bizi bi iki tırnak yiyoruz arada bizim dışımızda kalan insanlardan nefret ediyor çocuklardan iğreniyor o yüzden şanslıyım. Kızımında bebekken bir iki dayak yemişliği var kedimizden ama senin durumun çok farklı

Ayy yok canım keşke öyle olsa onlara razıyım.Bazilarinda nörolojik problem olabiliyormuş sanırım o da bize denk geldi.Gecen sene yazdıktan dönerken taşıma kabına koyamadık.Herkesi parçaladı en son eve 2 tane veteriner geldi üzerine ağ atıp 3 tane sakinleştirici yapıp bayilttilar öyle getirdik.Veteriner arkasına bakmadan kacti ben hayatımda böyle kedi görmedim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…