2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim kedi oğlumda çok tüy döküyor. Senede 2 kere traş ettiriyoruz biz onun dışında günlük süpürünce hiç bir sorun olmuyor. Tabiki kızımın elinde sevdikçe yada yerde gezdikçe tüy olabiliyor ama aşılı kediler olduğu için hiç bir problem olmaz. Alerjik bir bebek olmadı hiç ben buna bağlıyorum 🫠
Umarım benim kızım da alerjik olmaz, çokkk üzülürüm. Birlikte büyüdüklerini görmek ennn çok istediğim şeylerden biri🥹🥹❤️❤️

Aslında huy olarak pek şanslı sayılmam.Asiri saldırgan senede bir iki defa hastanelik oluyoruz.Evimize kimse gelemiyor eşim bile evdeyken kapatmak zorunda kalıyoruz.Olumune saldırıyor 15.Gun önce bana saldırdı bacağımın 3 yeri dikis atilacak şekilde açıldı.Bu yüzden mecburen ayrılmak zorundayız bebeklerle bir arada yaşaması mümkün değil o yüzden ciddi anlamda üzgün ve stresliyim malesef😭😭
Ahhh, çok üzüldüm yaaa… bazı kedilerin yapısı böyle oluyor maalesef. Benim kedimin annesi de öyle. Babamda şuan. Babamdan başka kimseye gitmez, herkese saldırır ve ciddi anlamda saldırır. Öyle bi anneden benim oğlan nasıl çıktı bilmiyorum insan canlısıdır benimki. Çok zor sizi anlayabiliyorum. İnşallah bi yolunu bulursunuz. Ayrılmak çokkkk zor kolaylık diliyorum😔😔😔

Ahhh, çok üzüldüm yaaa… bazı kedilerin yapısı böyle oluyor maalesef. Benim kedimin annesi de öyle. Babamda şuan. Babamdan başka kimseye gitmez, herkese saldırır ve ciddi anlamda saldırır. Öyle bi anneden benim oğlan nasıl çıktı bilmiyorum insan canlısıdır benimki. Çok zor sizi anlayabiliyorum. İnşallah bi yolunu bulursunuz. Ayrılmak çokkkk zor kolaylık diliyorum😔😔😔
Teşekkür ederim

Arkadaşlar herkese merhaba , malesef tatsız bir konu ile geldim. Kızımdan bana galiba varyant geçti 1 haftadır hastayım , 2 gün 38 ateş ile mücadele ettik. Bebeğim iyi kadın doğuma gittim sorun yok , ilaç vermiyorlar doğal yollar tavsiye ediyorlar. Baya atlattım sayılır ama çok fena öksürüğum var boğazım parçalanacak gibi oluyor. Bide kilo verdim . Diğer kafamı karıştıran mevzu ise şu, doktora acil gidince kendi doktoruma değil başka doktora gittim. 19 haftalık dedi ama kendi doktoruma göre 21 haftalık olması lazım. Doktorların farklı söylemesi normal mi. Kilo da verince acaba çocukta mi zayıfladı dedim kafam birmilyon😭😭

Ayy yok canım keşke öyle olsa onlara razıyım.Bazilarinda nörolojik problem olabiliyormuş sanırım o da bize denk geldi.Gecen sene yazdıktan dönerken taşıma kabına koyamadık.Herkesi parçaladı en son eve 2 tane veteriner geldi üzerine ağ atıp 3 tane sakinleştirici yapıp bayilttilar öyle getirdik.Veteriner arkasına bakmadan kacti ben hayatımda böyle kedi görmedim diye🤣
Ananemin horozu gibi evden 3 metre ilerledeki kamelyaya geçirmezdi bizi köpek olsa o kadar olurdu 😁

Arkadaşlar herkese merhaba , malesef tatsız bir konu ile geldim. Kızımdan bana galiba varyant geçti 1 haftadır hastayım , 2 gün 38 ateş ile mücadele ettik. Bebeğim iyi kadın doğuma gittim sorun yok , ilaç vermiyorlar doğal yollar tavsiye ediyorlar. Baya atlattım sayılır ama çok fena öksürüğum var boğazım parçalanacak gibi oluyor. Bide kilo verdim . Diğer kafamı karıştıran mevzu ise şu, doktora acil gidince kendi doktoruma değil başka doktora gittim. 19 haftalık dedi ama kendi doktoruma göre 21 haftalık olması lazım. Doktorların farklı söylemesi normal mi. Kilo da verince acaba çocukta mi zayıfladı dedim kafam birmilyon😭😭
Cihaz farklı olunca ölçüm farklı olabilir bence Geçmiş olsun kuzum bu arada bende dün gece acile gittim sadece öksürük ve balgam var ve kan tahlilinde enfeksiyon çıkınca önlem amaçlı antibiyotik verdi.Kendi doktoruma da sordum iç dedi.Sen acile gidince kadın Doğumcuya mı gittin?

Kizlarcim iyi aksamlar. Bir kac gündür kasılma hissediyorum bebisim bi yerde toplanıyo sanki ve orasi semsert oluyo bir iki dakika sonra geciyo. Ben o sırada ağrı vs hissetmiyorum sadece sertlik. Var mi bunu yaşayan ?
Canım bende yaşıyorum aynısını. Ağrı yok sertlik var. Doktora sordum düzenli olmadığı sürece bu aşamada normalmiş

X