2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ölcum farklı çıkabiliyor. Çok geçmiş olsun. Valla öksürük kendiliğinden geçiyor gibi ben kaç hafta oldu hala oksuruyorum, bayağı inatçı canım malesef

Kizlarcim iyi aksamlar. Bir kac gündür kasılma hissediyorum bebisim bi yerde toplanıyo sanki ve orasi semsert oluyo bir iki dakika sonra geciyo. Ben o sırada ağrı vs hissetmiyorum sadece sertlik. Var mi bunu yaşayan ?
Benim de oluyor sanırım pozisyon değiştiriyor. Yani öyledir herhalde

Acile gitmedim ben direk kontrol gibi gittim, Ramazan olunca sakindi. Benimde idrar yolu enfeksiyonum çıktığında antibiyotik toz vermislerdi içmiştim onu. Ama bunda ilaç vermek istemedi demekki çok da iyi birşey değil.

Kızlar ben hiç iyi değilim bacaklarım tutuluyor yuruyemiyorm resmen özelikle akşamları uzaanmiyorm günde bir kez magnezyum da alyorum

Hımm anladım kan tahlili yaptı enfeksiyon çıkınca antibiyotik verdi

Zorunlu hallerde veriyorlarmış, düşmeyen ateş durumundada veriyorlarmış benim ateşim parolla düşünce ihtiyaç duymadı. Ama çok fena öksürüyorum. Size geçmiş olsun
Doğrudur bende ateş hiç ateş yok ama balgamlı öksürük vardı kan tahlili de enfeksiyon çıkınca başlatalım dedi.Hastalığın seyrine göre kar Zarar hesabı yapıyorlar.Size de geçmiş olsun.

Kızlar magnezyum olarak bunu kullanıyorum , siz ne kullanıyorsunuz ?
Ayrıca saat kaçta içiyorsunuz uykuyu etkiliyor mu

Eklentiler

• IMG_9258.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar benim göğsüm de çok fazla sızı var dün gece uykudan uyandım sanki elektrik çarpmış gibi oldu geçti şimdi yine gelip geçti niye böyle oluyor ilk defa yaşadım sizlerde böyle olan mı

Kızlar ben hiç iyi değilim bacaklarım tutuluyor yuruyemiyorm resmen özelikle akşamları uzaanmiyorm günde bir kez magnezyum da alyorum
Bende de ayni şikayetler var gerci 2 3 gündür olmuyor. Benim kalcadan başlayıp bacağıma ağrı vuruyor. Kramp gibi saplaniyor. Magnezyum ve bolca muz yedim bayağı iyi geldi. Muzu tavsiye ederim

Canım benim de iki kedim var doğaları gereği bu dönem döküyorlar tabi. Yaşları küçükse daha çok döker. Uzmanlar hayvan tüyünün vücuda bir zararı olmadığını söylüyor. Her gün düzenli tarayın artı imkan varsa bir robot süpürge edinin. Benim hayatımı çok kurtardı robot süpürge. Hergün basarsınız şöyle bi toparlar ortalığı kıldan tüyden.

Kızlar size sormak istedigim birsey var bugun 3 gün oldu dk 2 yada uckez gözüm seyiriyor geçer diye bekledim yok banamisin demiyor kafayı yiyicem çok rahatsız edici sizce doktirumami göze mi gitmem gerek
Eğer hala devam ediyorsa ip deydir bildiğimiz dikiş ipi faydasını görürsün canım sadece deydir benim geçiyor o zaman biraz absürt ama cidden yarıyor

AA üzülme sakın her doktorun makinası farklı oluyor bir dediği diğerini tutmaya bilir korkma boğazın için pastil diye vitamin var boğaz vitamini rahatlatır seni doktora danışabilirsin eczanede de bakkaldada satılıyor çok geçmiş olsun üzme kendini aklında kalıyorsa kendi doktorunada git görün üzme kendini

Kizlarcim iyi aksamlar. Bir kac gündür kasılma hissediyorum bebisim bi yerde toplanıyo sanki ve orasi semsert oluyo bir iki dakika sonra geciyo. Ben o sırada ağrı vs hissetmiyorum sadece sertlik. Var mi bunu yaşayan ?
İlk defa bugün fark ettim bunu ayaktaydım o an yalancı sancılar ne kadar erken başladı ya acaba kendimi çok mu üzüyorum diyorum ondan mı oluyor tansiyonum normal çıkıyor ama o anlarda etrafımda ışık uçuşmasıda yaşıyorum olmadı doktora erken gidicem bu ay

Kızlar benim göğsüm de çok fazla sızı var dün gece uykudan uyandım sanki elektrik çarpmış gibi oldu geçti şimdi yine gelip geçti niye böyle oluyor ilk defa yaşadım sizlerde böyle olan mı
Bacım bendede var ama benim göğüslerime süt indi ondan ilk Oğlumdada erken inmişti bundada erken indi sütün gelirse sıkma valla ben sıkmadığım halde bazen tişörtüm ıslanıyor sütten büyük ihtimal süt iniyordur

Bende de ayni şikayetler var gerci 2 3 gündür olmuyor. Benim kalcadan başlayıp bacağıma ağrı vuruyor. Kramp gibi saplaniyor. Magnezyum ve bolca muz yedim bayağı iyi geldi. Muzu tavsiye ederim
Bugün onuda deniym ćanm muzu hiç hayatımda yemem ama mecbur bebek için yapcm ağrılarım çok var ya

Kızlar günaydın bir davete katıldm katldmdan beri kndime gelemedim ordada o kadar iyiydim eve.girdim ağrm başladı şimdiye kadar iki gün oldu hala ağrm var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…