2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ya bir şey sorucam, eşlerinizde iştah artışı var mı? Dal gibi adam benle göbek yarıştırmaya basladı. Psikolojide bu durum var hakikaten,ama resmen benden daha iştahlı, bozuluyorum valla. Adam benden daha hamile

benimki aynı hala dal gibi yese de göbeklense ben 17 kılo aldım şimdiye kadar bence caiz değil

Bizimki de benden çok yorgun oruç tutuyor ona veriyom ama Ramazan'dan sonra devam ederse birde ay diyorm ayy ay benim belim diyo

Ben buna inanıyorum ya kadınlar hamile olunca eşler de oluyor otomatik ama Ramazan gireli eşim daha az yiyor ben de reflümden yiyemiyorum yoksa silip supurecegim

Ben buna inanıyorum ya kadınlar hamile olunca eşler de oluyor otomatik ama Ramazan gireli eşim daha az yiyor ben de reflümden yiyemiyorum yoksa silip supurecegim
Benim eşimde bu süreçte biraz kilo aldı. Kendi savunması şu şekilde ben şimdi kilo verirsem senin moralin bozulur. Doğumdan sonra birlikte spor yapar diyet yapariz diyor Düşünce desen var kocamda

Benim eşimde bu süreçte biraz kilo aldı. Kendi savunması şu şekilde ben şimdi kilo verirsem senin moralin bozulur. Doğumdan sonra birlikte spor yapar diyet yapariz diyor Düşünce desen var kocamda
Hahahaha ne güzeeel ne de düşünceli
Evet yaa, nasıl bir etkileşimse bu artık, bizden daha ağır geçiriyorlar
Valla öyle ya biz değiliz bence onlar hamile

Hanımlar benim göbeğim böyle olup duruyor. Ama bugün baya canımı yaktı kerata. Dün Dr sordum aslında kasılma sancı vs dedim tam anlatamadım. Enfeksiyon yoksa normal artık diye bir cevap verdi. Enfeksiyon da çıkmadı zati. Sizde var mı

Eklentiler

• IMG_20240317_075023.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 103
Benimde heeep böyle sırt üstü yattığım an illa bı yerini çıkarıyor dışarı ve 1 aydır devam ediyor benim doktorum da normal dedi

Benimde heeep böyle sırt üstü yattığım an illa bı yerini çıkarıyor dışarı ve 1 aydır devam ediyor benim doktorum da normal dedi
Benim de erken haftalardan beri oluyor internette bebek değil o rahim kasılması, yalancı sancı hatta doğum belirtisi vs yazıyor. Bugün beni de kıvrandırıcı bi sızıyla oldu ondan yazayım dedim canım benim çok teşekkür ederim cevabın için yarın Doktora böyle atsam ayıp olur mu acaba 25. Haftaya girdim bu arada

Kızlaarr bir şey danışmak istiyorum. Kedisi olan bildiğim birkaç arkadaş var grupta o yüzden sormak istedim. Bebekten sonra tüy işini nasıl yapmayı düşünüyorsunuz? Benim oğlan çok tüy döküyor. Abidik gubidik mama da kullanmıyoruz hatta idrar yolu sorunu olduğu için özel mama kullanıyoruz market maması falan değil. Severken falan hep tüy yayılıyor. Traş makinası aldım kediler köpekler için. Traş mı etsem evde hiç olmazsa üst kısmında çok tüy var oraları yapsam diye düşünüyorum ama bilmiyorum… kedisi olan arkadaşlar önereceğiniz bir şeyler var mıdır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…