2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Daha önce kaybım var ama evet inşallah doğacak olan ilk bebişim olacak
öncelikle kuzum ınternette yazanlar evet olabılır ama herkesin belirtsi kendine. bir sürü doğum habercisi var. mesela benım hiç kasık ağrım doluluk hissim o sırada çatı ağrım olmadı. kasılmaları hissetmiyordum ama vardı. tek belirtım şiddetli bel ve sırt ağrısıydıi. yani yazılanlar genel gecer değil. senın belırtın sana ozel olacak

Tam olarak bu rahatsızlığımı yazmak için girmiştim. Benim de tam olarak vajinamda bi ağrı sızı var ama tarif edemiyorum. Ama iç kısım değil rahim değil yani. Vajina kemikleri mi desem ne desem😅 bu çatı ağrısı mı oluyor ki? Yürürken hissettiriyor bi de yatarken dönerken yapıyo
Aynısı bende de var. 1 ay falan oldu o ağrı başlayalı. Gayet normal, yük bindikçe bu oluyor.

😂😂Bak işte yine içime kurdu düşürdü 😂😂
Ayrintili ultrasona girmiş miydin? Çünkü doktor ayrintili ultrasonda poposunun pipisini sağlığına da bakıyor 😄 Bize doktor poposu pipisi her şeyi sağlıklı masallah demişti.😄😄 Baya gülmüştük. Ayrintili ultrasinda baktilarsa O zaman kesinleşiyor zaten.

öncelikle kuzum ınternette yazanlar evet olabılır ama herkesin belirtsi kendine. bir sürü doğum habercisi var. mesela benım hiç kasık ağrım doluluk hissim o sırada çatı ağrım olmadı. kasılmaları hissetmiyordum ama vardı. tek belirtım şiddetli bel ve sırt ağrısıydıi. yani yazılanlar genel gecer değil. senın belırtın sana ozel olacak
Frekansdaşıma katılıyorum 😄

Ayrintili ultrasona girmiş miydin? Çünkü doktor ayrintili ultrasonda poposunun pipisini sağlığına da bakıyor 😄 Bize doktor poposu pipisi her şeyi sağlıklı masallah demişti.😄😄 Baya gülmüştük. Ayrintili ultrasinda baktilarsa O zaman kesinleşiyor zaten.
Ayy bnim meşhur 10 dakikalık ultrasonmu yok kuzum bnim ki o iyi bu iyi erkek gördum netmi dedim yok net görmedim diyip sıradaki diye bağırmisti😂

X