2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tuzlu suyu eğer kaya tuzundan yaparsanız sonra zaten burnunuzu temizleme ihtiyaci hissedeceksiniz 3 saniyede burundaki tüm tıkanıklık geçiyor. Okyanus spreyinj de doktorum kullanabilirsin dediği için almıştım o da etkili oluyor.

Kızlar oksapar kullanan var mı kaçıncı haftaya kadar kullanacaksınız ? Ve karından mı vuruyorsunuz
Oksapar ve ecopirin kullanıyorum. Ecopirini 32. Haftaya kadar oksaparı doğumdan 40 gün sonraya kadar kullanacağım. En başından beri göbekten vuruluyorum. Karnım zorlayacak kadar büyümesiği için yer değiştirmedim şimdilik

Yok anam tepeden tırnağa her yerimizi etkiledi ama en fenası sanırım şu çatı ağrısı. Üç gündür minik minik adımlar atıyorum. Sağdan sola dönerken çok ağrıyor
Tam olarak bu rahatsızlığımı yazmak için girmiştim. Benim de tam olarak vajinamda bi ağrı sızı var ama tarif edemiyorum. Ama iç kısım değil rahim değil yani. Vajina kemikleri mi desem ne desem bu çatı ağrısı mı oluyor ki? Yürürken hissettiriyor bi de yatarken dönerken yapıyo

Bende ikisini de kullanıyorum canım sana neden yazdı Dr pıhtılaşma mı var ?

Kaç gündür ne olduğunu anlamaya çalışıyordum bir arkadaşıma sordum çatı ağrısı dedi. Dediğin gibi vajinadaki kemikler ağrıyor. Artık pelvis mi diyorlar ne diyorlar bilmiyorum
Aynen öyle bir yürürken çok rahatsız ediyor bir de yatakta dönerken. Otururken bağdaş kurarken falan gayet rahatım ama ayağa kalktığımda topal topal yürüyorum.

böyle popoya doğru da gidiyor mu

Yaa internette bu çatı ağrısı doğum başlangıcı filan diyo Allah korusun ya ciddiye almalı mıyız ki, bugün detaylıya girdim doktor bi sıkıntı görmedi. Doğum kanalı uzunluğu vs vs normal dedi yanii

Arkadaşım da zamanında doktoruna sormuş bunu normalmiş. 25. haftadan sonra başlayabilirmiş. İlk hamilelikte oluyormuş ama ikincide olmuyormuş. Vücudun doğuma hazırlanması süreci. Hatta onun da sol tarafında daha baskınmış kafası orada olduğu içindir demiş doktor. Benim cuma günü kontrolüm var sorcam doktora bakalım ne diyecek

Ben bugün aylar sonra bir davete katıldm cinsiyet çok soruldu bnde söyledim değişmez demi kızlar bu saatn sonra
Bence değişmez artık ya ben de doktorumu şüpheye düşürmüştüm sırf bu sonradan cinsiyet değişen vakaları duyunca emin misiniz deyince doktor 2 3 kere tekrar bakmıştı %100 eminim beni de şüpheye düşürdün dedi doktoruma güveniyorum perinatolog da tasdiklemişti

Yani şimdiye kadar 3 doktor gördü bni üçünde erkek görüyorm diyince bugün herkes aa yok karnın kız diyince dedim alışveriş dursn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…