2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ayy şey var örümcek bindirmeyin diyolar benim hep hayalim bebem şöyle örümcekle sağa sola çarpsın evde 😸😸 bizde örümcekle büyüdük ne olcak mesela
Ben hic almadım sevmiyorum🙂
Ama seviyorsan alabilirsin bence
Cok uzun tutmamak gerekiyor kisa kisa Koyarsın
Bana cok rahatsız biseymis gibi geliyor
Valla bizde neler nelerle buyuduk dogru söylüyorsun
Ama simdikilere höytt desen travma sahibi oluyolar mazallah😂

Kızlar kısa günler ya oruç için kendimi tutmaya zorlasam mı sizce zaten 1 gibi kalkıyorum öğlen ya biraz kayınvalidem giriyor aklıma zor olur kızım sonra kısa günler tut daha sevap diye oda güzel düşünüyor benim için ama ilk tuttuğum gün karnım bayağı aşağı indi yani bebek sonra hareketleri azaldı korkuyorum ya onun hakkına giriyorsam diye bir zarar verirsem diye sizden hala tutan var mı? Sizinde hareketleriniz azalıyor mu? Tuttuğunuzda birde kusura bakmayın hep olumsuz geliyorum modunuzu düşürüyorsam hakkınızı helal edin ya kafamda olur olmadık her şeyi kurmaya başladım sanırsınız dünya bana karşı ben hep haklıyım beni hep üzüyorlar gibi hamilelik psikolojim pert valla

Ayy şey var örümcek bindirmeyin diyolar benim hep hayalim bebem şöyle örümcekle sağa sola çarpsın evde 😸😸 bizde örümcekle büyüdük ne olcak mesela
Ay ben örümcek kullandım sadece 2 hafta sonra oğlum yürümeye başladı nasıl mantıklı bir araç varya tabi ayaklarımız pert oldu onuda yaşayıp görsen daha güzel 😅😅

Kızlar benim kaburga ağrısı geçmedi acile gittim bugün artık bebek iyi bende tahliller verdim bakalım. İdrar tahlilimde glukoz pozitif çıkmış diğer sonuçları bekliyorum. Bakalım doktor ne diyecek

Yaa cıvıl cıvıl ne güzel ben daha birşey alamadım cocumaaaa 😸😸
Daha zaman var ama indirimleri kaçırma derim ben hep indirimden alıyorum eşyalarını
Ben hic almadım sevmiyorum🙂
Ama seviyorsan alabilirsin bence
Cok uzun tutmamak gerekiyor kisa kisa Koyarsın
Bana cok rahatsız biseymis gibi geliyor
Valla bizde neler nelerle buyuduk dogru söylüyorsun
Ama simdikilere höytt desen travma sahibi oluyolar mazallah😂
ay ben oğluma aldım hemen dediler ki
Canıımm kullanma onu çocuğun fiziğine bilmem ne..
Oğlum 11 aylık yürümeye başladı. Gayet de seviyordu.
Kızlar kısa günler ya oruç için kendimi tutmaya zorlasam mı sizce zaten 1 gibi kalkıyorum öğlen ya biraz kayınvalidem giriyor aklıma zor olur kızım sonra kısa günler tut daha sevap diye oda güzel düşünüyor benim için ama ilk tuttuğum gün karnım bayağı aşağı indi yani bebek sonra hareketleri azaldı korkuyorum ya onun hakkına giriyorsam diye bir zarar verirsem diye sizden hala tutan var mı? Sizinde hareketleriniz azalıyor mu? Tuttuğunuzda birde kusura bakmayın hep olumsuz geliyorum modunuzu düşürüyorsam hakkınızı helal edin ya kafamda olur olmadık her şeyi kurmaya başladım sanırsınız dünya bana karşı ben hep haklıyım beni hep üzüyorlar gibi hamilelik psikolojim pert valla
ben tutuyorum. Başta dedim 2 günde bir tutarım her gün bugün de tutayım diyorum. Evet hareket azalıyor hatta ben sağlık ocağına gittim 2.gün kalp atışı var mı diye. Vardı. Hemşire açken hissetmezsin hareketleri dedi. Akşam da çok yorgundum diye uyudum bilemedim hareket var kı yok mu.. bugün o da mı acıktı ne olduysa ikindi saati baya hareketliydi. Ben de ilk zamanlar kısa ve daha küçük diye tutma taraftarıyım. Oğlumda ramazanın ilk günüydü öğrendim. 3 gün tuttum sonra hiç tutmadım. Korktum bir şey olur diye halbuki çok küçüktü. Bu sefer tutuyorum kötü hissedersem tutmicam ama

Ben buraya genelde hep kızlar hisetmiyom hareket yok yada az diye yazıyordum bugün çok farklı maşallah çok hareket eti veee eşim oğlum hiseti kızlar 😢😢çok duygulandık hepimiz bu güzel duyguları hep yasiyalm B BirNBirE evet hamileyim ve harekete ediyor tam 8 yıl bekledik bir acida yaşadık hep çok korktuk çünkü bu 8 yılda çok doktor gitim hep olmaması için hiç bir sepep yok denildi sepesiz intefilte denildi tam umudu kestim Mayıs ayında artık bıraktım Ekim'de geldi 😢iyiki geldi desteğiniz için de teşekkür ederim kızlar💙

Ben
Ben yarın deneyimliycm ćanm ilk kez çünkü bu üç gündür kusuyorrm yeniden sen zorlaniyorsan bir günde bir tut bence

Ben

Ben yarın deneyimliycm ćanm ilk kez çünkü bu üç gündür kusuyorrm yeniden sen zorlaniyorsan bir günde bir tut bence
Daha zaman var ama indirimleri kaçırma derim ben hep indirimden alıyorum eşyalarını

ben tutuyorum. Başta dedim 2 günde bir tutarım her gün bugün de tutayım diyorum. Evet hareket azalıyor hatta ben sağlık ocağına gittim 2.gün kalp atışı var mı diye. Vardı. Hemşire açken hissetmezsin hareketleri dedi. Akşam da çok yorgundum diye uyudum bilemedim hareket var kı yok mu.. bugün o da mı acıktı ne olduysa ikindi saati baya hareketliydi. Ben de ilk zamanlar kısa ve daha küçük diye tutma taraftarıyım. Oğlumda ramazanın ilk günüydü öğrendim. 3 gün tuttum sonra hiç tutmadım. Korktum bir şey olur diye halbuki çok küçüktü. Bu sefer tutuyorum kötü hissedersem tutmicam ama
Cevaplarınız için teşekkür ederim benimkisi tamamen korkudan gönlüm ramazana o kadar hazır ki hareketleri yavaş diye korkuyorum daha çok birde arada baş dönemelerim oluyor baş ağrılarım yatıyorum genelde zaten ama yine bir denicem tutmayı bakalım

Cevaplarınız için teşekkür ederim benimkisi tamamen korkudan gönlüm ramazana o kadar hazır ki hareketleri yavaş diye korkuyorum daha çok birde arada baş dönemelerim oluyor baş ağrılarım yatıyorum genelde zaten ama yine bir denicem tutmayı bakalım
Bn örneğin saat 7 buçukta kalkiyorm sonra birde ikindi 2 saat yatyorm bu beni çok yoruyor gündüz okul ev al git gel enerjim kalmyo birde kim di bilmiyorum net hatrlmyom sadece Instagram video görmüştüm kadın doğum doktoru şey demişti 6-7-8-9 tutmasin bebeğin en hızlı gelişti dönemler diye

Kimisi cok rahat tutuyor
Ama aşırı zorladım kendimi
Nerdeyse düşüp bayilacaktim
Esim dedi iyi misin☹️
Bıraktım
Zaten tutacak durumda degil misim
Herkesin bunyesi farklı
Bugun yedigim oruclar yarin beni tirmalayacak fena😂
Biliyorum ama yapacak bisey yok
Bebek surekli hareket halindeydi bende aslında o sıkıntı etmedi
Ama günlük hayatımı idame ettiremiyorum

Kızlar benim kaburga ağrısı geçmedi acile gittim bugün artık bebek iyi bende tahliller verdim bakalım. İdrar tahlilimde glukoz pozitif çıkmış diğer sonuçları bekliyorum. Bakalım doktor ne diyecek
Ya benim onceki hamileligimde bu kaburga agrisi nasildi biliyo musun
Fecaat
Hic bisey dememisti dr
Ezilmis gibi mi desem
Sol tarafim
Kolumun hizasina doğru
Sonra sonra gecti kendiliğinden
Allah sifa versin canım
Glukoz icin ne diyecek ?
Normalde sorun yoktu galiba

İste birseyin dogrusu yanlisi soyleniyor
Sonra insan kendi tecrubeleriyle kendi dogrularini olusturuyor🙂
Oraya buraya carpmasini sevmiyorum
Tehlikeli geliyor bana
Gun icerisinde belli bir sure muhakkak kurtarici olur

Ya benim onceki hamileligimde bu kaburga agrisi nasildi biliyo musun
Fecaat
Hic bisey dememisti dr
Ezilmis gibi mi desem
Sol tarafim
Kolumun hizasina doğru
Sonra sonra gecti kendiliğinden
Allah sifa versin canım
Glukoz icin ne diyecek ?
Normalde sorun yoktu galiba
Sağol kuzum. Benim de sağ tarafım valla. Sanki düşmüşüm de orayı catlatmisim gibi. Kan falan da verdim hepsinin sonucu çıksın wpden yazacağım doktora. Ay salı da şeker yuklemesi için randevum vardı sanırım ıdrarda glukoz da şekerle alakalı gibi. 😔

Sağol kuzum. Benim de sağ tarafım valla. Sanki düşmüşüm de orayı catlatmisim gibi. Kan falan da verdim hepsinin sonucu çıksın wpden yazacağım doktora. Ay salı da şeker yuklemesi için randevum vardı sanırım ıdrarda glukoz da şekerle alakalı gibi. 😔
Aynen catlak oldugunu düşünüyodum
Birde afedersin tuvalette bile. Nasıl acırdı
Kendimi biraz zorlasam
Sekerli birseyler yemis miydin cok
İns seker cikmaz
Mutlaka yuklemeyi yaptir

Kızlar Açelia ismi nasil sizce?? Duyanlar bazıları iyi diyor bazıları yüz eksitiyor resmen. 😕😕😕
Açelya çiçeğini cok severim🙂
Bu sekilde yazimi sıkıntı olabilir(açelia)
Karışıklığa sebep olabilir diye düşündüm
Siz sevdiyseniz koyun bence
Ne
Bulursanız bi kulp takan oluyor
Bir sure sonra herkes alışıyor

Aynen catlak oldugunu düşünüyodum
Birde afedersin tuvalette bile. Nasıl acırdı
Kendimi biraz zorlasam
Sekerli birseyler yemis miydin cok
İns seker cikmaz
Mutlaka yuklemeyi yaptir
Yarin tekrar gideceğim kendi doktoruma. Haftaya kadar bekleyemeyecegim cidden bayağı ağrım var. Hapsirinca ölecek gibi oluyorum. Hani ileri haftalar olsa bebek gelişimi ile kaburgaya baskı yapıyor diyeceğim de doktor da dedi bebek henüz baskı yapacak kadar büyük değil diye

Açelya çiçeğini cok severim🙂
Bu sekilde yazimi sıkıntı olabilir(açelia)
Karışıklığa sebep olabilir diye düşündüm
Siz sevdiyseniz koyun bence
Ne
Bulursanız bi kulp takan oluyor
Bir sure sonra herkes alışıyor
Teşekkür ederim canım cevapladigin için.🌼 Biz Türkiye de yaşamıyoruz maalesef. O yüzden aslında yazılışını öyle düşünmüştüm. Açelia olarak😇

X