2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Reflü yatağını hangisinden aldın, ben o konuda kararsız kaldım Çok çeşit var.

Baya tamamlamışsınız çok güzell.
Bizde seçimden önce çoğu şeyini alalım dedik. Kıyafetler bebek arabası ve park yatak ve bebiş için dolap ile başladık. Zaten e bebek şubat indirimi çok iyi oldu biz sonunda yakaladık ama %30 indirim çok iyi oldu 0-3 ay kıyafetlerini baya ucuza almış olduk. Bebek kıyafeti almak bağımlılık yaptı cidden sürekli bir şeyler almak o minik eşyaları dolabına yerleştirmek istiyor insan. Zaten aileler de çok heycanlı olduğu için onlar bizden daha fazla heycanlı sürekli bir şey alıp fotoğraf atıyorlar. Sağlıkla mutlulukla giydirmek kullandırmak nasip olur inşallah.

Ben tulum almak istiyorum ama 0-3 uygun olur heralde kìzlar degil mi kisa kollu.. temmuzda dogacak
Bende tulumları hep 3-6 aylık ya da 6-9 aylık aldım. 0-3 aylık 1-2 tane almıştım ama eşim klima açarız bebek üşür filan dedi o yüzden birkaç tane daha almayı düşünüyoruz.

Bu arada kızlar ben LCW den de alışveriş yaptım. LCW'nin kalıpları aşırı küçük geldi e-bebek ürünlerine göre. Buradan karşılıklı öneri sağlarsak belki boşuna almamış oluruz. Mesela ben şu ürünü 6-9 aylık aldım ama inanın o kadar küçük ki 0-3 aylık bebeğe zor olur heralde. Çıtçıtlı Body - LC WAIKIKI - 279,99 TL Ama kalitesi ve ürün çok güzel. Aklınızda bulunsun LCW den bir tık büyük alabilirsiniz.

Mesela şu üründe 6-9 aldım ama 3-6 aylık bebeğe ancak olabilir Çıtçıtlı Body - LC WAIKIKI - 229,99 TL
Bu üründe 6-9 aylık aldım yenidoğan bebeğe ancak olabilir o kadar minik Çıtçıtlı Body - Markalar - 179,99 TL

Sling ve emzirme yastığını bende almayı düşünüyorum. Hangi ürünlerden aldınız.
Sling Kubbe diye bir marka ve bayıldım, o kadar yumuşak geldi ki. Bir de çocuğun bacaklarının düz duracak olması beni cezbetti, o ayrık görüntü çok zararlı bence. Emzirme örtüsü ve yastığı da güzel, fotoğraftakinden büyük geliyor. Süper bir ürün mü hayır, ama kullanışlı mı evet.

Eklentiler

• IMG_20240308_134235.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20240308_134147.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 66
Canìm gule gule giysin
Aslinda lcw kaliplari iyidir normal kaliptir genelde
Gozune kucuk gelmis olabilir mi?
E bebek genel olarak daha kucuk kaliptir
Ben ordan aldiklarimi hep bir beden buyuk alirim?
Bizim park yatagimiz, bebek arabamiz
Tulumlar vs var?
Guzel Yikar utulerim 8. Aya girelim..
Ilk doğduğunda cok buyuk iyi olmuyor
Minicik olcaklar zaten

Evet bende çoğu şeyde e bebek indiriminden yararlandım. Kıyafetlerini e bebekten değil farklı farklı yerlerden tamamladım. Hala kıyafet alasım var tutuyorum kendimi
Baya baya açıldım ama iyiki tamamladım diyorum gözümde büyürdü sonra huyumu biliyorum. Nisan gibi hastane çıkışını sipariş edicem işte hediyeliklerini yaptırırım ufak tefek eksikler derken eve girişmem lazım yoğun bir telaş
Aminnn inşallah

Benim aldığımda (tabi 11 yıl geçti) sadece şu dayama kısmı vardı Sonra olaylar çok gelişmiş.
Benim bacak dayama kısmı yoktu yanlar vardı. Sağ sol yatırınca insanın içi rahat ediyor ya.
Tabi canım neler çıkıyo hergün. Sen oto koltuğunu kurtardın mı naptın

Benim bacak dayama kısmı yoktu yanlar vardı. Sağ sol yatırınca insanın içi rahat ediyor ya.
Tabi canım neler çıkıyo hergün. Sen oto koltuğunu kurtardın mı naptın
Evet vericem dedi ama hala bekliyoruz bakalım Fiyatını öğrenince ayrılması zor gelmiş olacak ki hala vedalaşamadı

Yaaa ben de lcwden bir kaç bişey aldım aldıklarım zıbın değildi ama bu kadar küçük kalıp olduklarını hiç fark etmemiştiiim. Teşekkürler bilgilendirme için

B BirNBirE canim detaylı ultrason dan çıktım ben çok şükür bir sorun görmedi doktor kesin olarak erkekmis ismi de Asaf Ekva olacak tabloya ekleyebilir misin ? Bu arada sen de Ercüment hocada detayliya girmiştim sanırım çok ilgili bir doktormus gerçekten ben memnun kaldım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…