2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
image.jpg
Çok şık bir pijama buldum hem hastanede üste geçirmlik hemde eve geldikten sonra giymek için şunlardan 2 tane alayım diyorum içine askılıyla misafir gelincede ayıp olmaz bence takım gibi duruyo ne diyorsunuz ?

Eki Görüntüle 3398136
Çok şık bir pijama buldum hem hastanede üste geçirmlik hemde eve geldikten sonra giymek için şunlardan 2 tane alayım diyorum içine askılıyla misafir gelincede ayıp olmaz bence takım gibi duruyo ne diyorsunuz ?
Bence gayet de olabilir, sade ve şıkmış. Senin içine de sindiyse al gitsin. Rengi falan da çok hoş💙

Dimi bencede olur gibi teşekkür ederim canım Siyahı kremi falanda var sipariş edicem bi tane beğenirsem ikinciyi de alırım kalitesi nasıldır bilmiyorum
Senin de evde kedi var siyah işine girme bence. Ben siyah olunca koşarak uzaklaşıyorum😹😹

Eki Görüntüle 3398136
kız bu nası pijama, stiletto ile giy işe git vaalla çok beğendim nerden alabiliyoruz :KK70:

Kızlar bebeklerinize neler aldınız şimdiden ?
Bütün kıyafetlerini emzirme ürünlerini(biberon emzik göğüs ucu pedi gümüş kapak göğüs kremi süt saklama poşeti kabı vs) banyo havlusu aksesuarlarını,reflü yatağını yeni aldım.
Onun dışında İkinci olduğu için beşik, otamatik ana kucağı kanguru süt sağma makinesi bebek arabası küvet seti vs de var.

Kalanlar bebek bakım ürünleri hastane çıkış setleri kapı süsü pijama falan işte

Bütün kıyafetlerini emzirme ürünlerini(biberon emzik göğüs ucu pedi gümüş kapak göğüs kremi süt saklama poşeti kabı vs) banyo havlusu aksesuarlarını,reflü yatağını yeni aldım.
Onun dışında İkinci olduğu için beşik, otamatik ana kucağı kanguru süt sağma makinesi bebek arabası küvet seti vs de var.

Kalanlar bebek bakım ürünleri hastane çıkış setleri kapı süsü pijama falan işte
Benimde işte hepsi yok ama beşik var 😂😂

X