2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hamilelikte bu tür olayların ufak kazaların daha çok arttığını düşünüyorum çevremdede gözlemledim nedendir bilmem. Çok geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun. İyi misin sen ?

Geçmiş olsun öncelikle
Ben de amniyosentez için bekliyorum
Hiçbir belirtim yok ama fetal dna sonucum yüksek riskli çıktı
Amniyosentez için düşük riski var diye korkuyorum ama yaptırmasam da üzülürüm
Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize

Hamilelikte bu tür olayların ufak kazaların daha çok arttığını düşünüyorum çevremdede gözlemledim nedendir bilmem. Çok geçmiş olsun canım Allah beterinden korusun. İyi misin sen ?
Çok şükür bugün daha da iyiyimResmen üzerimden bir yük kalkmış gibi hissediyorum Hakikaten hamilelikte insana bir güzellik çöküyor; saçlar daha gür, yüz daha parlak görünüyor, bu yüzden olabilir. Hergün Felak,Nas okumak lazım evden çıkarken.

Çok geçmiş olsun canım

Günaydın kızlar." Kadınlar Günü"müz kutlu olsun (eşim sabah "cadılar bayramın kutlu olsun"diyip gitti, çok teessüf ettim ,ne cadılığımızı görmüşler)
Ben de arkadaşlarıma kari bayani videoları gönderdim. Allahim yaşıma göre davranamıyorum yaramaz çocuk gibiyim

amin inşallah. inşallah sıkıntısız, sorunsuz geçer amniyosentezin de.

Bununla gelmiş geçmiş olsun kesinlikle duaların gücü çok kıymetli

Günaydın kızlar." Kadınlar Günü"müz kutlu olsun (eşim sabah "cadılar bayramın kutlu olsun"diyip gitti, çok teessüf ettim ,ne cadılığımızı görmüşler)
Benim eşimde viral olan dünya kariler günün kutlu olsun kari bayani sesiyle kutladı mükemmeller gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…