2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Reflü yatağını hangisinden aldın, ben o konuda kararsız kaldım🤔 Çok çeşit var.
Ben bunu çok beğendim ama ilk kez kulancan daha önce kulanan arkadaşlarım da yorum yaparsa çok sevinirim😍

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-08-14-17-53-332_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2024-03-08-14-17-53-332_com.solidict.ebebek.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 69
Canìm gule gule giysin
Aslinda lcw kaliplari iyidir normal kaliptir genelde
Gozune kucuk gelmis olabilir mi?
E bebek genel olarak daha kucuk kaliptir
Ben ordan aldiklarimi hep bir beden buyuk alirim?
Bizim park yatagimiz, bebek arabamiz
Tulumlar vs var?
Guzel Yikar utulerim 8. Aya girelim..
Ilk doğduğunda cok buyuk iyi olmuyor
Minicik olcaklar zaten😍
Açıkcası ölçtüm e bebekteki kıyafetlerle bu aldığım ürünler onlardan biraz daha küçük. Yorumlarda da o şekilde yazmışlar genelde.

B BirNBirE canim detaylı ultrason dan çıktım ben çok şükür bir sorun görmedi doktor kesin olarak erkekmis ismi de Asaf Ekva olacak tabloya ekleyebilir misin ? Bu arada sen de Ercüment hocada detayliya girmiştim sanırım çok ilgili bir doktormus gerçekten ben memnun kaldım :)
Evet sessiz ama ilgili biri gerçekten bende memnun kaldım 🫠
Adıyla bin yaşasın canım gözünaydın çok şükür 🩵🙏🏼

Kızlar bi kac gün sonra doğum günüm eşim ne istiyorsan alalım dedi ben yine bebekle alakalı seyler söylüyorum. Analık böyle birsey demekki😂😂😂
İhtiyacım bişey yoksa Bana artık altın alıyor en son tam altın aldı mesela bişey alacaksam bozdurur alırım yada yatırım kafasındayım. Altın iste boşver bebişe zaten yapmak zorunda tecrübeli anadan tavsiyeler 🤓

Kızlar ben de bugün biseyler aldım bebişe internetten. Kısa kollu, uzun kollu ve kolsuz iç zibinlar aldım 3er tane şimdilik. Tulum aldım 4 tane 0-3 ay ama uzun kollu aldım acaba kisa kollu mu alsaydım şimdi siz konuşunca tereddütte kaldım 🙈😅

Kızlar ben de bugün biseyler aldım bebişe internetten. Kısa kollu, uzun kollu ve kolsuz iç zibinlar aldım 3er tane şimdilik. Tulum aldım 4 tane 0-3 ay ama uzun kollu aldım acaba kisa kollu mu alsaydım şimdi siz konuşunca tereddütte kaldım 🙈😅
Kisa kol da uzun kol da gerekiyor bence canim. Sicak aylar kisa kol sart ama yenidogan oldugu icin ve aksam vakti yine de isi farki olabilecegi icin uzun kol da aldim ben. Hangi sehirde oldugun da onemli tabi

Kızlar bebeklerinize neler aldınız şimdiden ?
Ana kucagi elektrikli ve elektriksiz olanlardan, bebek arabasi, park yatak, reflu yatagi, bebek kamerasi, 0-3ay kiyafetleri, hastane çıkışı, emzik, gogus pedi, gumus kapak, sut saklama poseti, alt acma, islak mendil, puset ortusu-carsafi-yastigi, emzirme önlüğü, yatak carsaf nevresim seti, aklima gelenler bunlar simdilik canim. Epey bisey almışım 🤣🤣 ustelik ne olacagi belli olmaz 30.haftaya kadar durayim kafasindayken aldim hepsini🤣🤣 e bebek indirimleri sagolsun. Biraz da aradan cikmasi iyi oldu. Hepsi son zamana kalsa zor olacakti

Kisa kol da uzun kol da gerekiyor bence canim. Sicak aylar kisa kol sart ama yenidogan oldugu icin ve aksam vakti yine de isi farki olabilecegi icin uzun kol da aldim ben. Hangi sehirde oldugun da onemli tabi
İstanbuldayım canım sıcak olur aslında ama onu düşünemedim nedense direk uzun kollu almış bulundum. Ben en iyisi nolur nolmaz kisa kollu da alayım gündüz için en azından 😍

X