2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok geçmiş olsun, okurken gözümde canlandı. Çok kötü olmuş. Şimdi iyisinizdir inşaallah?
Teşekkür ederim iyiyim, biraz ellerim kesildi ama şükürler olsun ki yüzüme gelmedi. Yarım saat kadar tir tir titredim. Çocukken elimde bir kere büyük boy cam nazar boncuğu patlamıştı, şimdi de bu oldu.

Teşekkür ederim iyiyim, biraz ellerim kesildi ama şükürler olsun ki yüzüme gelmedi. Yarım saat kadar tir tir titredim. Çocukken elimde bir kere büyük boy cam nazar boncuğu patlamıştı, şimdi de bu oldu.
Geçmiş olsun nazar çıkmış böyle çıksın çok şükür sana bir şey olmamış

Çok geçmiş olsun canım. Ben geçen sene öyle bir şey yaşadım. Dolaptan cam kase düştü tezgaha vurup etrafa saçıldı. Nasıl şoka girdiysem hareket edemedim kaldım öyle eşim sesi duydu da geldi. İnsan neye uğradığını şaşırıyor. Nazar çıkmıştır inşaallah diyelim

Çok geçmiş olsun canım. Ben geçen sene öyle bir şey yaşadım. Dolaptan cam kase düştü tezgaha vurup etrafa saçıldı. Nasıl şoka girdiysem hareket edemedim kaldım öyle eşim sesi duydu da geldi. İnsan neye uğradığını şaşırıyor. Nazar çıkmıştır inşaallah diyelim
Benimki düşse şaşırmazdım da, hiç bir yere değmeden avuçlarımın içinde patlaması ürküttü. Nasıl bir nazarsa artık🤦🏼‍♀️

Selam kızlar, başıma ne geldi. İki gündür baş ağrısı çekiyorum, geçmek bilmedi. Akşam üstü salata yapacağım, raftan elime kase tipi büyük borcam kaseyi almamla beraber elimde bomba gibi patladı. Resmen tuz buz oldu ve hatta patlama olup da her yere saçıldıktan sonra çatır çutur kırılma sesleri devam etti 2-3 dakika. Çok korktum o an ve sonra ne oldu baş ağrım geçti. İki saattir nazar duası okuyorum gözlerimden şapır şupur yaşlar aktı ve bitene kadar devam ettim.
Ay resmen nazar çıkmış ya ne acayip, bununla geçmiş olsun canım 🙏

Çok geçmiş olsun canım ben nazara inanıyorum ya benim de elimde çok bardak patladı. Bununla geçmiş olsun en azından. 🧿
Valla bilemiyorum 😅 hamileliğin başında 1200₺ idi o zaman almadığıma pişman oldum. Şimdi de 2500₺ veremem dedim başka aldım
Bende onu takip ediyordum hep fiyatı çok arttı ya ama sağlam bişey almak lazım yine de çok yırtılma kopma oluyor. Yıllarca kullanılıyor sonuçta etrafındakiler hep yenisini almak zorunda kaldılar çocukla hunharca tak çıkar yapılıyor 😂

X