2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
fotoğraf mı koydun canım
Günaydın kızlar hepinize birşey soracam şimdi bana ilk bir Dr dediki erkek sonra kendi Dr gitmiştim ters duryo erkek görüyorum dedi neyse sonra ben özele gitim oda ters görüyorum ama erkek ama net görmedim dedi detaylı ultrason girdim oda dediki ters duryo ama erkek görüyorum kordon değilse şimdi kızlar benimki daha net degilmi sizce kimse keesin erkek demedi
Bunu dedim cnm

yanı kordonla pipiyi karıştırmaları zor yaa kuzum erkektir o

ıste bu yandan göruntuler olmuyor ben benım dra bunu kızıyordum. göstermıyor göstermıyor. probu çevırseler görecekler. o ıkı bacak arası göruntu olunca net oluyor karısması mumkun degıl
yuvarlak olan kafatası canım ama ilk attığın resimlerdeki 2. resim bana erkek olduğunu düşündürdü benım kuzunun bır resmini daha bulayım onunla benzer.

Maşallah canım kocaman olmuş .Heyet raporu alacaktın alabildin mi canım
1ınde tekrar gıdıcem canım. o perinatolog randevusu verecek 1ınde verecekler raporu
çok sevındım. ona bırakmayacak sanırım. rapor bıttıgı gun gel dedı perinatolog bıraz daha sonra

Annemin adı Ayşe ve Temmuz doğumlu bir yengeç kadını çok güzel para biriktiriyor birikim Reis diyoruz biz ona
Adıyla bin yaşasın canım sağlıkla gelsin inşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…