2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Alt açma örtüsü ne kadar aldın canım, ben 40'lı ince olandan 40'lı da pofuduk olandan aldım baby me'nin. Bunlar beni ne kadar götürür hiçbir fikrim yok
Ben abarttım bana bakma arkadaşın gazına geldim 😅😅😅 4 paket pofuduk almıştım sonra dedi ki az mı almışsin sanki 3-4 daha ekle, gittim 3 paket de ince aldım 😅😅 bence ben bez olayı bitene kadar kullanırım 7 paket 40 li oldu 🤣🤣 ilk zamanlar çok gidiyor hele oğlum bezi açtığım an çiş ya da kaka yapardi günde 2-3 gidiyordu sonra zamanla 3-5 güne 1 gidiyor ek gıdadan sonra özellikle.. benim stokcu bir ruhum var ondan böyle çok aldım daha da almam bezi birakana kadar 🤣🤣

Günaydın kızlarcım,
Dün akşam ani bir kararla aşağı in telefonuyla gidip mobilya işini 1 saatte hallettik şoklardayım 🤓

Evin badanası boyası gözümde çok büyüyor ya aslında çok kirli diyemem ama 6 senedir aynı evdeyiz bir boya istiyor artık diyorum bu işler bitsin yaz gelsin be 😩
Hayırlı olsun canım 🥰 gülerek yatsın minnoş 🥰🥰

Ben abarttım bana bakma arkadaşın gazına geldim 😅😅😅 4 paket pofuduk almıştım sonra dedi ki az mı almışsin sanki 3-4 daha ekle, gittim 3 paket de ince aldım 😅😅 bence ben bez olayı bitene kadar kullanırım 7 paket 40 li oldu 🤣🤣 ilk zamanlar çok gidiyor hele oğlum bezi açtığım an çiş ya da kaka yapardi günde 2-3 gidiyordu sonra zamanla 3-5 güne 1 gidiyor ek gıdadan sonra özellikle.. benim stokcu bir ruhum var ondan böyle çok aldım daha da almam bezi birakana kadar 🤣🤣
Kuzu bez iyi gelmezse napcan o kadar bezi ben cesaret edemiyorum stok yapmaya valla 😶😶

Kesinlikle öyle de aynı odada nasıl olacak onu da düşünüyorum. İçimden geçen giyinme odasınıda çocuk odasına çevirmek aslında ama bu sefer ordaki esyalari ne yapacagimi bilmiyorum. Minimal yaşamak isterken nasıl bu kadar maxi yaşıyorum valla bıktım eşyadan caputtan atamıyorum da aynı kiyafetleri giyip duruyoruz ama bir dünya kiyafet eşya tek başıma atamıyorum da
Bu bennnn 🤣🤣 sadecik evlere bayılıyorum minimal evlere ama hiçbir şey atamadigim için ev çok farklı bir boyut aldı ama ikinci çocuk istiyordum ondan bu hale geldik biz 😅😅

Kuzu bez iyi gelmezse napcan o kadar bezi ben cesaret edemiyorum stok yapmaya valla 😶😶
Bez değil alt değiştirme örtüsü canım :) o zaten iyisi kötüsü yok altına serip çocuğu üstüne koyup bezi değiştiriyorsun koltuk yatak vs batmasın diye su geçirmez, kirlenince at çöpe 😅😅

Bezde de neyle başlasa öyle gider ya bence hastanede önlem kullanmislardi yoğun bakımda bez kabul etmemişlerdi Primalar evde oğlumu beklemişti eve geldi Prima kullandık ama hiç önlem kadar saçma bezi de yadirgamadi ilk 1 hafta komple önlem, 4 aylık olana kadar Prima kullanınca asıl geçiş zor oldu başka beze, sleepy aldım onu da baya 6 ay yetecek kadar bez 😅😅 1-2-3 numaralar hepsi olmadı letgodan satarım ama sleepy yi kabul eder ya oğlumda aşırı memnunduk doğal pamuk zaten yapısı

Cok sık tasininca öyle oluyor mesela. Bende atmayı sevmeyenlerdenim sanirim ama her taşındığımda yeni ev yeni düzen diye evde eşya temizliği de yapılıyor. Hatta son tasindigim ev çok büyük ekstra hiç eşya almadım daha ferah oldu inşallah bebişin odasını da ferah bir oda yapmayı planlıyorum
Aynennn oyle lazım olur kafasından çıkmam lazım. Ben öyle büyük dublex bir eve taşındım sirazem orda kaydı aman dikkat et ordan taşınırken eşyalarım iki katına çıkmıştı

Bu bennnn 🤣🤣 sadecik evlere bayılıyorum minimal evlere ama hiçbir şey atamadigim için ev çok farklı bir boyut aldı ama ikinci çocuk istiyordum ondan bu hale geldik biz 😅😅
Bende bayılıyorum böyle eşyası az kıyafeti az evlere. Benim baharat dolabım bile karışık ya baharatci dükkanı gibi ama kullandigim sadece beş çeşit. Ayy sabah sabah darlandim 😅

Günaydın kızlar kontrolden geldik çok şükür her şey yolunda.

Şuraya bir Rüzgar bebek bırakalım.

Eklentiler

• 1000000096.jpg
    1000000096.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar ya bana birşey demediniz sizce net degilmi hala biz isim bile belirledik😂ama. Hiç bir Dr net gördüm demedi ne yapcm diğer randevumuz ayın 20 de 🙈

X