2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben de ilk defa duyuyorum. Umarım önemli birsey değildir. İcini ferah tut

Selam kızlar, ben baharda almaya başlarım demiştim ama bugün hava bahar gibi olunca dayanamadım indirimde gördüğüm ve zevkime göre olan giysilerden birkac bir şey aldım Özellikle sezon sonu kışlık ürünlerde güzel indirim vardı.
Siz neler yapıyorsunuz bakalım, indirim kovalamaya devam mı

Geçmiş olsun canım ama bence önemli bir şey değil önlem amaçlı olabilir

Neler aldın zor almayacaksa görmek isteriz ama

Canım hiç duymadım ultrasonuna güvenmemiş olabilir ki ihtimali de düşük tutmuş daha iyi bir doktor sorularını net cevaplar moralini bozma güzel haberler alırsın inşallah

Canım kesildi mi nasıl oldun merak ettim seni
Kanama kesildi yani öyle bir kanamada değil ufak kırmızı leke geldi kahve rengine döndü şimdi bekliyorum gitmedim çocuk çok hareketli ondan diyorum çünkü aşırı hareketleri var sert sert vuruyor yer mi açmaya çalışıyor kendine diyorum offf doktora gitmek istemiyorum yapmicak birşey biliyorum ya

İyimsin şimdi ya git bence Dr ya
İyiyim bebek harekleri çok kuvvetli ondan oluyor sanırım aşırı vuruyor aşırı hareketli olduğunda geldi kırmızıydı kahve rengine döndü hareketli diye bekliyorum şuan doktora gitsem alttan bakıp bakıp duracak zaten riskli gebelik geçiriyorum devamlı devamlı muayene olmak istemiyorum

Ay muhteşem bize de att

Sert hareketlerin leke kanama yaratması olmaz canım. Öyle olsaydı 2 kiloları aşınca deli dana gibi dönmelerinde hepimiz olurdu. Devamı gelmemesi iyi birşeyde kırmızılık önemli çok geçmiş olsun

Benim de aslında kendime pantolon almam lazım kızlar var mı yakın zamanda alan indirimde görürseniz dürtün beni de
Hala hamile kıyafeti almadım daha ne kadar direnebilirim bilmiyorum
Yarında bende belki bi kaç parça şey alırım nerde ne var hiçbir fikrim yok hamile kıyafetleri de uçmuş

Sen daha iyisini bilirsin geçti zaten diyorsun senin dediğin gibi olabilir

LCW Waikiki de varmış
Var lcw H&M defacto gibi mağazalarda canım da mağazadan bişey bulabilir miyim alabilirim miyim emin değilim ve fiyatları cidden uçmuş netten göz gezdirdimde ömrüm boyunca belki bi daha kullanmicam. Tayt gömlek ve elbiselerle devam mı etsem diye düşünmüyor değilim

Gitim yere kara bnde gidicem daha almdm Nisan'da gelsin diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…