2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bıcır bıcır konuşkan sürekli gülen neşeli biri siniri de saman Alevi gibidir ama birikim konusunda eline su dökebilen görmedim gerçekten o konuda müthişşşş 🌺 Başüstüne şekercim 🩵🙏🏼
ayy ben ya ben her ay eksıdeyım her ay paramı kıyafete tırnaga saca yatırıyırdum. bu gebelık nefsımı de terbıye ettı 5 gunde bır banyo yapabılıyorum bakım sus hak getire belkı bu sayede daha tasarruflu olabılırım ben de :KK70: :KK70: :KK70:

O eller o parmaklar maşallah kuzuya 🥲
ayy teyzesi 300 gr ve 20 cm boyu uzun dedı drum bır hafta da oncen gıdıyormuş seker etkılememıs henuz ınsallah 24 lere kjadar dıyet yapıp halledıcem evde yatıyorum ya sıkıntıdan mutfagı da tırtıklamaya başlamıstım. canım hep hep yuksek kalorılı seyler ıstıyor. dıyete basladım ıste bugun yarın çıkmam umarım :KK70:

ayy teyzesi 300 gr ve 20 cm boyu uzun dedı drum bır hafta da oncen gıdıyormuş seker etkılememıs henuz ınsallah 24 lere kjadar dıyet yapıp halledıcem evde yatıyorum ya sıkıntıdan mutfagı da tırtıklamaya başlamıstım. canım hep hep yuksek kalorılı seyler ıstıyor. dıyete basladım ıste bugun yarın çıkmam umarım :KK70:
sağlıkla büyüsünler ya maşallah ona 🩵
Bende 69 kilo olmuşum annemlerdeyim +2 kiloyla giderim eve neler yapmamışlar kiiiiii ondan yesem öbüründe aklım kalıyor aman canımız sağolsun yiyelim be 🤓

sağlıkla büyüsünler ya maşallah ona 🩵
Bende 69 kilo olmuşum annemlerdeyim +2 kiloyla giderim eve neler yapmamışlar kiiiiii ondan yesem öbüründe aklım kalıyor aman canımız sağolsun yiyelim be 🤓
çok güzel ıkı 3 kılo 5 kılo ne ki 17 kilo aldım ama çoğu ödem şişkinlik on kılo almısımdır yatmama göre normal tabi ama daha almamam lazım bıraz daha serbestım artık.

Yaa kızlar ben bugün ayrıntılı ultrasona gittim bebeğin plesanta kalın deyip başka ayrıntılı ultrasoncuya gönderdi yani ne olur diyorum normalde olur genetik sıkıntıda olabilir diyo düşük ihtimal diyor sabahtan beri moralim sıfır bebeğin herşeyi gününde normal şükür ama plestanta kalın hatta sıvı aldırabilirsin bile dedi çöktüm resmen hiç böyle bişey duyan gören var mı ben anlayamadım

Yaa kızlar ben bugün ayrıntılı ultrasona gittim bebeğin plesanta kalın deyip başka ayrıntılı ultrasoncuya gönderdi yani ne olur diyorum normalde olur genetik sıkıntıda olabilir diyo düşük ihtimal diyor sabahtan beri moralim sıfır bebeğin herşeyi gününde normal şükür ama plestanta kalın hatta sıvı aldırabilirsin bile dedi çöktüm resmen hiç böyle bişey duyan gören var mı ben anlayamadım
Ben ilk kez duydum ćanm ama içini ferah tut inşallah hiç bir şey cikmiyacak dualarimiz seninle şükür bak herşeyi çok güzel gününde 🤲🌺

Canım ben de hiç duymadım ama net de konuşmamış zaten. Canını sıkma sen bir şey olmaz Allahın izniyle. Başka bir perinatolağa görünürsün olmadı

Ben ilk kez duydum ćanm ama içini ferah tut inşallah hiç bir şey cikmiyacak dualarimiz seninle şükür bak herşeyi çok güzel gününde 🤲🌺

Canım ben de hiç duymadım ama net de konuşmamış zaten. Canını sıkma sen bir şey olmaz Allahın izniyle. Başka bir perinatolağa görünürsün olmadı
Çok saçma şeyler yaşadım bugün anlamsız oldu ultrason başka birinden randevu aldı bana falan bilgide veremedi inşallah güzel olur herşey korkuttular beni

Bende hiç böyle bir şey duymadım. Bence doktor da emin değil gibi o yüzden başka doktora göndermiş sanki. Plesentanin kalınliginin bebeğe sanki çok etkisi de olmaz gibi geldi bana. İçini ferah tut canım ne zaman gideceksin başka hekime

plasenta yaşlanmasını duydum ama kalınlığını duymadım hiç. ama bir sorun yoktur canım içini ferah tut. korkma demek kolay burdan ama korkma gercekten canım olumsuz hıssetmedım ben

X