2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
canımmm çok mutlu oldum :halay:
Çok komik karnımı dinlerken başka hemşire girdi içeri, çok minik duyuluyor mu dedi. Benim hemşire de nerdeyse 21 haftalık oldugumu söyleyince kadın şok oldu. Karnım bana büyük gorunuyormus sanırım sadece. Uzaninca küçülüyor tabi ister istemez. Çok sismezsin valla doppler ile görmesem hamile olduğunu anlamazdim gibi bir yorum yaptı. 😅😅

Çok komik karnımı dinlerken başka hemşire girdi içeri, çok minik duyuluyor mu dedi. Benim hemşire de nerdeyse 21 haftalık oldugumu söyleyince kadın şok oldu. Karnım bana büyük gorunuyormus sanırım sadece. Uzaninca küçülüyor tabi ister istemez. Çok sismezsin valla doppler ile görmesem hamile olduğunu anlamazdim gibi bir yorum yaptı. 😅😅
uzanınca tabi küçülür yayılıyor karın boşluklRINA çok şişmememn ıyı olur tabi ki :anneadayı:

Ayy benim de öyle saçlarım sarı diplerden kendi saçım geldi . İyice salmış vaziyette görünmek keyfimi bozuyor 😅 sanırım ben de batış inanca inanıp kestirmeyeceğim 😁
Ya aslinda bilimsel tarafim da son derece baskindir batil inanc falan gulerim bir taraftan ama elim gitmiyor iste kestirmeye🤣🤣 ama galiba soyle bir motivasyon da tetikliyor beni kuzum. Doktor boyaya cok net karşı cikiyor. Olasi bir zarari goze alamiyorum ben de. Beyaz sac da inanilmaz fazla zaten bende. Kestirsem ne olacak diyorum. Renk yine boyleyken😃 o yuzden cogu gitti azi kaldi diyip dişleri sıkmaya devam🤣🤣

Daha önce önermiştim ben aldım hatta eve kurdum birkaç gündür test ediyorum çok memnun kaldım çift taraflı iletişimi var telefondan uzaktan açıp takip edebiliyorsun gece görüş özelliği de var. Motorola LUX64 modeli ebebekte indirimdeyken almıştım Eki Görüntüle 3390525
Ben de aldim bunu canim senin onerinle. Daha gelmedi. Bekliyorum bakalim

Ya aslinda bilimsel tarafim da son derece baskindir batil inanc falan gulerim bir taraftan ama elim gitmiyor iste kestirmeye🤣🤣 ama galiba soyle bir motivasyon da tetikliyor beni kuzum. Doktor boyaya cok net karşı cikiyor. Olasi bir zarari goze alamiyorum ben de. Beyaz sac da inanilmaz fazla zaten bende. Kestirsem ne olacak diyorum. Renk yine boyleyken😃 o yuzden cogu gitti azi kaldi diyip dişleri sıkmaya devam🤣🤣
Ben de öyleyim ama bebiş söz konusu olunca saçma sapan şeylere inanıyorum 😂.Benim saçımda bembeyaz o yüzden kessem de pek fark yaratmayacak

Ćanm bunun için deki kndi yatağımi var varsa onumu kulancan ,ilk kez beşik alıyorum çok tecrübesizim birde etrafına birşeyler ekliyycenmi
Etrafına bişey eklenecek ilk zamanlar yatar içinde orta kat aparatı var. Daha sonrasında da oyun parkı haline geliyor alt tarafında açılır penceresi var
Güle güle kullansın kuzu

bende bunu alacağım indirimi bekliyorum ama stokta gözükmüyor diyor nasıl alacaksınız
Önden ebebek mağazasına gidip ayırtıyorum kuzum. 22 şubatta tüm park yataklar diyor 23 şubatta kanz tüm ürünleri yazıyor. Ekstra stoğa koyarlar heralde 🥹
Kanz çok sağlam oluyor. Oldukça uzun zaman kullandık, gönül rahatlığıyla alabilirsin👍
Evet öyle duydum bende Pierre cardin alacaktım bu daha iyiymiş
günaydın kızlarr nasılsınız
Gece hiç uyuyamadım anca uyandım 😢 sen nasılsın 👋

Etrafına bişey eklenecek ilk zamanlar yatar içinde orta kat aparatı var. Daha sonrasında da oyun parkı haline geliyor alt tarafında açılır penceresi var

Önden ebebek mağazasına gidip ayırtıyorum kuzum. 22 şubatta tüm park yataklar diyor 23 şubatta kanz tüm ürünleri yazıyor. Ekstra stoğa koyarlar heralde 🥹

Evet öyle duydum bende Pierre cardin alacaktım bu daha iyiymiş

Gece hiç uyuyamadım anca uyandım 😢 sen nasılsın 👋
iyiyim canım nasıl olsun alınacaklar listesi yapıyorum bır yandan cumartesi kontrolden sonra bakalım ne dıyecek yavastan almaya başlayacagım gerçi sadece yataga ve hastane cıkışlarına ıhtıyacım var ama olsun senın attıgın kameraya da bakıyorum

Kızlar bende kanz withme 2 anne yanı alcağım yarın indirime giriyor e-bebekte .Almak isteyen olur belki.Anne kucağı elektrikli alcağım ama hangisi karar veremedim kullanıp memnun kalan yada araştıran varmı
Ayrıntılı yazmıştım daha önce canım araştırdım baya kullananlara da sordum. Joie Serina 2 in 1 al mutlaka birkaç güne ebebek indirimi var kaçırma. Aynı zamanda biri bana Chicco verdi ona rağmen aldım titreşimi var sadece salınma hareketi kendiliğinden. O da durdun dedim

Bu anne yani olabiliyor mu canim biliyor msuun?
Oluyor canım tek tarafı açılıyor 3 kademesi var. Bu özelliği güzel zaten ikisi bir arada oluyor hem de diğer park yataklara göre daha geniş ve sağlam uzun süreli gidiyor
Ben de aldim bunu canim senin onerinle. Daha gelmedi. Bekliyorum bakalim
çok memnun kalacaksın emin ol kurulumu program indirmesi falan çok kolay
iyiyim canım nasıl olsun alınacaklar listesi yapıyorum bır yandan cumartesi kontrolden sonra bakalım ne dıyecek yavastan almaya başlayacagım gerçi sadece yataga ve hastane cıkışlarına ıhtıyacım var ama olsun senın attıgın kameraya da bakıyorum
Bende iyiyim canım muayene arası baya uzun olacak ilk defa doktorum perinatoloğa git dedi 8 marta aldım randevuyu ona muayene olduktan 2-3 hafta sonra da bana gel dedi 🥲 hazır ankaradayken başka bi yere bi muayene köamağı yapasım var 😂 dediğim gibi çok araştırdım şimdi test de ettim akşamları eşime sesleniyorum ordan ta içerden duyuluyor burda gibisin diyor. Açısı da geniş köşede durduğu zaman tüm oda görünüyor 😅

X