2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Mesajına yeni gelebildim 30 sayfa okudum da biraz 😂 haftasonu kardeşim geldi İstanbul’a nişanlısı da vardı sonra pazar beraber döndük Ankara’ya. Burası zaten curcuna 😂 anca bakabildim. Senin pazartesi muayenen nasıl geçti doktoru çok merak ediyorum 🥰
Benim iyiydi kuzum doktoruma detaylınin raporunu gösterdim bebise baktık falan her şey yolundaydı 🙏🙏

Kizlar biliyorsunuz sandık lekesi olan bir sürü 0 3 ay kiyafet vardı. Çok uğraştım ama çıkardım ha şimdi olsam o ise uğraşır miyim bilemiyorum 😅 ama başlayınca bırakamadım 3 4 parça hariç kurtardım denemek isteyen varsa yolumu anlatırım
Eline sağlık bence maddi tarafını düşününce değmiştir kuzucum yorulmuşsundur ama 🥲😂

Evet ya çamaşır çitilemek zor gerçekten. Ben o kadar uğraşamam sıcak suya leke çıkarıcıya basıcam ertesi gün makinaya atıcam çıkan çıkar 😂
Benimde normalde yaptigim bir şey değilde ne dürttü beni bilmiyorum 🤣 çok fazlaydi sanırım kıyamadım. Zaten sağlıkla giysinler kuculdugu gibi elden cikaricam artık bişey tutmucam evde 🤭

Kizlar biliyorsunuz sandık lekesi olan bir sürü 0 3 ay kiyafet vardı. Çok uğraştım ama çıkardım ha şimdi olsam o ise uğraşır miyim bilemiyorum 😅 ama başlayınca bırakamadım 3 4 parça hariç kurtardım denemek isteyen varsa yolumu anlatırım
Bende de var aynı durum anlatırsan sevinirim yıkadım ama çıkaramadım 😱

Bende de var aynı durum anlatırsan sevinirim yıkadım ama çıkaramadım 😱
Cnm bende burda 2020 yılında sandık lekesi çıkardım diye bir başlık gördüm bir uyenin yazdığı ne yaptıysa birebir uyguladım. Hangisi işe yaradı bilmiyorum ama sirke karbonat resmen çözdü. En başta bütün lekelerin üstüne kosla leke çıkarıcı döktüm ve citiledim. Ve üstlerine soğuk su döküp tekrar leke çıkarıcı koydum suya 3 saat beklettim. Ardından o lekelerin ustune tek tek karbonat döküp beyaz sirke döktüm kopuruyor zaten dökünce cnm sonra yine o şekilde soğuk su doldurup 3 saatte öyle beklettim. Makineye atmadan da hiç çıkmayan lekeleri azıcık çamaşır suyuyla citiledim onlar başka türlü cikmayacakti zaten beyaz domestos hemen çıkardı. Sonra makineye atıp 40 derecede 3 saat yıkadım. 3 4 parça hariç kurtardım cnm.

Benim de öyleydi 2 gü sürdü ama nasıl adet sancısı gibi ama gaz sancısıymış canım ayaklara sıcak su torbası koy çok iyi geliyor
battanıyeye de burundum gectı bıraz gaz sancısı bencede çok ağırdı ama çok şükür azaldı bebekle ilgili olsa çok da geçmezdi artardı

Kızlar bende kanz withme 2 anne yanı alcağım yarın indirime giriyor e-bebekte .Almak isteyen olur belki.Anne kucağı elektrikli alcağım ama hangisi karar veremedim kullanıp memnun kalan yada araştıran varmı

Ben yarın kestiricem hızlı uzuyor bari sağlıklı uzasın diyorum. Bazı seylere çok takılırsak o seyi kendimize cekeriz diye düşünüyorum ben. O yüzden çok takılmamak lazım böyle seylere🌸
benim de bugün aklımdan geçti, vurayım saçları şöyle bir güzel 3 numaraya, oh mis rahat rahat dolaşayım diye :) sonra dedim kaç senedir uzatmaya çalışıyorsun, dur sakin :)

Cnm bende burda 2020 yılında sandık lekesi çıkardım diye bir başlık gördüm bir uyenin yazdığı ne yaptıysa birebir uyguladım. Hangisi işe yaradı bilmiyorum ama sirke karbonat resmen çözdü. En başta bütün lekelerin üstüne kosla leke çıkarıcı döktüm ve citiledim. Ve üstlerine soğuk su döküp tekrar leke çıkarıcı koydum suya 3 saat beklettim. Ardından o lekelerin ustune tek tek karbonat döküp beyaz sirke döktüm kopuruyor zaten dökünce cnm sonra yine o şekilde soğuk su doldurup 3 saatte öyle beklettim. Makineye atmadan da hiç çıkmayan lekeleri azıcık çamaşır suyuyla citiledim onlar başka türlü cikmayacakti zaten beyaz domestos hemen çıkardı. Sonra makineye atıp 40 derecede 3 saat yıkadım. 3 4 parça hariç kurtardım cnm.
Teşekkür ederim canım baya zahmetliymis iyi uğraşmışsın bende deneyeyim insaallah

X