2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Etrafına bişey eklenecek ilk zamanlar yatar içinde orta kat aparatı var. Daha sonrasında da oyun parkı haline geliyor alt tarafında açılır penceresi var

Önden ebebek mağazasına gidip ayırtıyorum kuzum. 22 şubatta tüm park yataklar diyor 23 şubatta kanz tüm ürünleri yazıyor. Ekstra stoğa koyarlar heralde 🥹

Evet öyle duydum bende Pierre cardin alacaktım bu daha iyiymiş

Gece hiç uyuyamadım anca uyandım 😢 sen nasılsın 👋
İnşallah yarın sağlık alcam kesin yatakta karar verdim ama erken diyor etrafındaki kişiler hevesimi de kırdılar

İnşallah yarın sağlık alcam kesin yatakta karar verdim ama erken diyor etrafındaki kişiler hevesimi de kırdılar
Ayy şu erken diye yorum yapıp heves kıranların hepsini bir çuvala koyup duvara vurmak istiyorum. Sana göre erkense sen erken almazsın benim alacağıma neden karışıyorsun da hevesimi kırıyorsun

boşver çevrendekileri, sen içinden geldiği gibi yap her şeyi. kimsenin ağzı torba değil ki. ben 2 parça kıyafet aldım, kayınvalidemin yüzünde güller açtı, annem daha erken neden şimdiden alıyorsun dedi. anneler bile heves kırıyor. takma.

boşver çevrendekileri, sen içinden geldiği gibi yap her şeyi. kimsenin ağzı torba değil ki. ben 2 parça kıyafet aldım, kayınvalidemin yüzünde güller açtı, annem daha erken neden şimdiden alıyorsun dedi. anneler bile heves kırıyor. takma.
Ay benimki de neden acele ediyorsun diyor

Cnm yolu yarilamissin acelesi mi kalmış. Herşey günden güne zamlaniyor. Nasipse her türlü nasip olur nasip değilse son günde alsan olmaz ben o yüzden acele etme bekle denmesine katılmıyorum içinden geldiği gibi al gitsin
Alcam ya yarın ilk işim beşik ondan baslyacm sonra sırayla alcam teşekkür ederim canım

Kızlar şöyle birsey aldim ben kullanışlı olacağını düşünüyorum bakın isterseniz. Satıcının linkini de bırakayım HAMUR Bebek Alt Açma Bakım Ãantası Organizer Melis Fiyatı, Yorumları - Trendyol

z16Kk0.jpg
z16jiS.jpg

X