2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ya aslinda bilimsel tarafim da son derece baskindir batil inanc falan gulerim bir taraftan ama elim gitmiyor iste kestirmeye🤣🤣 ama galiba soyle bir motivasyon da tetikliyor beni kuzum. Doktor boyaya cok net karşı cikiyor. Olasi bir zarari goze alamiyorum ben de. Beyaz sac da inanilmaz fazla zaten bende. Kestirsem ne olacak diyorum. Renk yine boyleyken😃 o yuzden cogu gitti azi kaldi diyip dişleri sıkmaya devam🤣🤣
Bende gebelik düşününce hemen saçlarımı kestirmistim omuzlarimda bile değildi 😅😅 rengi de kendi rengine dönmüştü beyazım yok doğuma kadar idare eder gibi ama saç çabuk üzüyor gibi ya bu vitaminlerden mi nedense 😅

Bende gebelik düşününce hemen saçlarımı kestirmistim omuzlarimda bile değildi 😅😅 rengi de kendi rengine dönmüştü beyazım yok doğuma kadar idare eder gibi ama saç çabuk üzüyor gibi ya bu vitaminlerden mi nedense 😅
Cok iyi yapmissin canim😊😊 ben de her ay ovulasyon donemi boyuyordum. Olasi bir hamilelik donemine en azindan boyali baslayayim diye🤣🤣 tabi 1.5 ay goturdu goturmedi ortaya cikti beyazlar🤣

Cok iyi yapmissin canim😊😊 ben de her ay ovulasyon donemi boyuyordum. Olasi bir hamilelik donemine en azindan boyali baslayayim diye🤣🤣 tabi 1.5 ay goturdu goturmedi ortaya cikti beyazlar🤣
Ya hesaplara bak 😅😅 şimdi çabuk uzadıgindan da hızlı geliyordur dipler. Ben bayağı küt gibi kestirmistim saçı agustos sonu eylül başı gibi ama resmen göğsüme kadar geldi nasıl olduysa. Renk için de valla esim benden iki yaş küçük her ay sacini boyuyorum. Erkek diye en baştan beri kokusuz doğal boya kullanıyorduk onun saçında. (Erkeklerin saç kökleri yüzeye yakın çünkü) Boyama işi hala bende o yuzden 😅😅

Kızlar Kraft Kenya bebek arabası almıştı kaça almıştı bilen var mı kimdi
Canım Vodafone kullanıyorsan orada indirimli 11300 gibi bir bak istersen ss ini aldım

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-21-13-54-37-602_com.vodafone.selfservis.jpg
    Screenshot_2024-02-21-13-54-37-602_com.vodafone.selfservis.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 68
Daha önce önermiştim ben aldım hatta eve kurdum birkaç gündür test ediyorum çok memnun kaldım çift taraflı iletişimi var telefondan uzaktan açıp takip edebiliyorsun gece görüş özelliği de var. Motorola LUX64 modeli ebebekte indirimdeyken almıştım Eki Görüntüle 3390525
Peki şarjı ne kadar gidiyor yeter li mi daha önce kullandınız mı bende e bebek te gördüm de kararsız kaldım

Ya hesaplara bak 😅😅 şimdi çabuk uzadıgindan da hızlı geliyordur dipler. Ben bayağı küt gibi kestirmistim saçı agustos sonu eylül başı gibi ama resmen göğsüme kadar geldi nasıl olduysa. Renk için de valla esim benden iki yaş küçük her ay sacini boyuyorum. Erkek diye en baştan beri kokusuz doğal boya kullanıyorduk onun saçında. (Erkeklerin saç kökleri yüzeye yakın çünkü) Boyama işi hala bende o yuzden 😅😅
Ayy maşaallah yaa 🤩 benim öyle uzama falan olmadı ama sanki dökülmesi biraz azaldı

Doktora gittim bebis kız 😀
Hayırlı olsun kuzum maşallah 🧿 kızçelerimize +1 ekledik 🥰🥳
Peki şarjı ne kadar gidiyor yeter li mi daha önce kullandınız mı bende e bebek te gördüm de kararsız kaldım
Şarjı biraz hızlı gidiyormuş ama gün içinde hareket halinde elinde dolaştırıp otururken televizyon karşısında falan bi köşeye şarja takarak koymak mantıklı göz ucuyla onu izliyorlar. Sesi de gayet iyi çıkıyor duyabiliyorsun

♥️♥️Saçım da kıvırcık (tüm aile bebişin saci bana çeksin diye dualar halinde) 😅😅 kıvırcık saç kırık vs çok göstermiyor ya doğuma kadar götürür bu saç
Benim teyzemin oğlu da kıvırcık çok seviyorum ya bende öyle olsun istiyorum 😍 benim saçım dümdüz kurutup tarıyorum düzeltirdim sanıyorlar 😬 şekil de olmuyor ince telli

Benim teyzemin oğlu da kıvırcık çok seviyorum ya bende öyle olsun istiyorum 😍 benim saçım dümdüz kurutup tarıyorum düzeltirdim sanıyorlar 😬 şekil de olmuyor ince telli
İki erkek kardeşim var biri saç ektirdi hemde daha 20 olmadan. Tüm saç bende valla. Düzde rahat oluyordur kuzum ya. Kıvırcık saç bekle ki kurusun 😅😅 şöyle bir yıka çık olmuyor hic. Ama ben çocuklarda çok seviyorum kıvırcık saçi ♥️♥️

İki erkek kardeşim var biri saç ektirdi hemde daha 20 olmadan. Tüm saç bende valla. Düzde rahat oluyordur kuzum ya. Kıvırcık saç bekle ki kurusun 😅😅 şöyle bir yıka çık olmuyor hic. Ama ben çocuklarda çok seviyorum kıvırcık saçi ♥️♥️
benim kızımın saçları lüle lüleydi bayılıyordum buyudukçe düzleşti

Evet canım yazın kurutmuyorum bile 5 dkda kuruyor kendi 😅 ama işte insan kendinde olmayanı istiyor 😂😂
benim kızımın saçları lüle lüleydi bayılıyordum buyudukçe düzleşti
Benim kardeşim de öyleydi sonradan hafif dalgalı olarak kaldı. Ona lüle bana pırasa saçlı derlerdi çok farklıydık 😅

Evet canım yazın kurutmuyorum bile 5 dkda kuruyor kendi 😅 ama işte insan kendinde olmayanı istiyor 😂😂

Benim kardeşim de öyleydi sonradan hafif dalgalı olarak kaldı. Ona lüle bana pırasa saçlı derlerdi çok farklıydık 😅
benim hep dümdüzdü :KK200: bu minişler nasıl olacak acaba :KK60:

X