2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar batıl inanç mıdır bilemiyorum ama hamileyken saç kestirmeyin diyorlar ?
Saçlarımın Şuan ki hali çok şekilsiz ve kendimi kötü hissettiriyor ?
Siz ne düşünüyorsunuz ?
Bence batil inanc ama ben de kestirmiyorum🤣🤣 ustelik boyamiyorum da felaket haldeyim. Aynaya bakasim gelmiyor ama idare ediyorum canim. Doguma kadar idare ederim. Dogum oncesi hem boyatir hem kestiririm diye dusundum

Bosuna endise ediyorsun. Gayet iyidir bence. Hem surekli hareket edecekler diye bisey yok ki. Tatli biseyler ye uzan bence canim. Hissedersin
Ne bileyim ya bu saatlerde kuduruk gibi tekmelerdi genelde. Dinlenme modundayım ama hissetmedim bugün nerdeyse hiç 😔 pozisyonu mu değişti nedir hiç anlamadım

Ne bileyim ya bu saatlerde kuduruk gibi tekmelerdi genelde. Dinlenme modundayım ama hissetmedim bugün nerdeyse hiç 😔 pozisyonu mu değişti nedir hiç anlamadım
Bnde senin gbi oluyorum bazen hatta daha geçenlerde 2 gün hiç hissetmedim diyeblirim ama dün gördüm çok şükür gayet hareketli 🥰

Merhaba kızlar bugün doktor terminim vardı cinsiyeti de öğrendim çok şükür bebeğimiz sağlıklıymış 284 gram olmuş yukarı da çıkmış doktorum öyle dedi

canım kızımız oluyor eklermisin bizide listeye 🌸❣️
Hayırlı olsun prensesin gözün aydın
Siz ne düşünüyorsunuz ?
Batıl inanç ama benim saçım da aynı ama kestiremiyorum

Bnde senin gbi oluyorum bazen hatta daha geçenlerde 2 gün hiç hissetmedim diyeblirim ama dün gördüm çok şükür gayet hareketli 🥰
Dün randevum vardı aslında canım uzaninca hareket etti hep ultrason görüntüleri bulanık çıktı o yüzden 🙂ama hareketleri karnımdan da görünüyordu derim hareket ediyordu

Siz ne düşünüyorsunuz ?
Ben yarın kestiricem hızlı uzuyor bari sağlıklı uzasın diyorum. Bazı seylere çok takılırsak o seyi kendimize cekeriz diye düşünüyorum ben. O yüzden çok takılmamak lazım böyle seylere🌸

Bunlar var ya acaip yemek seçiyo muhtemelen yediğin şeyleri beğenmedi ben bi gün biraz hatta baya baharatı yoğun şeyler yedim çocuğumun keyfi aşırı kaçtı dürttüğümde zar zor kıpırdadı sonraki gün güzel şeyler yedim yine kıpır kıpır oldu muhtemelen hareketlerini küçük küçük sana değmeden yapıyo bugün 😄

Bence batil inanc ama ben de kestirmiyorum🤣🤣 ustelik boyamiyorum da felaket haldeyim. Aynaya bakasim gelmiyor ama idare ediyorum canim. Doguma kadar idare ederim. Dogum oncesi hem boyatir hem kestiririm diye dusundum
Ayy benim de öyle saçlarım sarı diplerden kendi saçım geldi . İyice salmış vaziyette görünmek keyfimi bozuyor 😅 sanırım ben de batış inanca inanıp kestirmeyeceğim 😁

Ćanm ya linkini bana atsrmsn bn yatak konusunda çok kararrsizim birde iki yaşa kadar gider demi
Bence gider canım ya 2 yaşa. Kullananlar daha iyi bilir ama bence gider diye düşünüyorum 🤗

X