2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bende de mthfr homozigot pai heterozigot zigot. Oksapar ve coraspin kullanıyorum. En azindan coraspin verselerdi onu da mi vermediler
Yok canım vermedi hiçbirini, başka doktorla başlamıştım benim ikisi de heterizigot, diğer doktorum iğne ve ecoprin vermişti kanamam oldu lekelenmem bitmedi bu doktor kestirdi bakalım hayırlısı.. lekelenmeler bitmeyince bu doktora herşeye tamam demek zorunda kaldım

Nerdeyse 20 haftalığız valla canımı okur zamana geldi şuan az kaldı hissedersin daha net ama o kıpırtılar bebişte

Kızlar anne yanı park yatağı alan yada araştıran var mı
Anne yani yatak değil de park yatak alcam yarın baby plus en ucuz modelini, içindeki yatağı iyisinden alcam sadece, yatak önemli dışı değil dedi arkadaşım, sepet beşiği kurcam başta zaten ondan kademeli alsan da kademe kullanamazsin boşa kademeli alma dedi 3-4 ay sepet beşikte geçtikten sonra o park yatağa gecircem sepet besige sigmiyorlar sonrasında, o saatten sonra da tutunup kalkar diye korkar en üst kademe kullanamazsin en altta tutarsın güvenlik amaçlı ama içindeki yatağını iyisinden al dedi ki öyle yapcam :)

Kızlar batıl inanç mıdır bilemiyorum ama hamileyken saç kestirmeyin diyorlar ?
Saçlarımın Şuan ki hali çok şekilsiz ve kendimi kötü hissettiriyor ?
Siz ne düşünüyorsunuz ?

Kızlar batıl inanç mıdır bilemiyorum ama hamileyken saç kestirmeyin diyorlar ?
Saçlarımın Şuan ki hali çok şekilsiz ve kendimi kötü hissettiriyor ?
Siz ne düşünüyorsunuz ?
Evet batıl inanç ama yine de kestirme bence :) boşver hamilelikte de şekilsiz olsun :) doğsunlar yaptırırız herşeyi :)

Bebiş bugun pek hareketsiz geldi acayip endişelendim. Hareket etmezse yarın sabahtan aile hekimine bir gidecegim. Çok huzursuz oldum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…